poniedziałek, 24 stycznia 2022 11:17

Pan młody "zaobrączkowany" dwa razy. Pierwszą wręczyła żona, drugie nałożyła...

Autor Norbert Kwiatkowski
Pan młody "zaobrączkowany" dwa razy. Pierwszą wręczyła żona, drugie nałożyła...

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdego mężczyzny. Potwierdzenie prawdziwej miłości między dwójką osób, której nic nie jest w stanie powstrzymać. Przykładem może być historia z powiatu chrzanowskiego, gdzie 25-latek zaraz po ceremonii został został zatrzymany, a następne 2 i pół roku spędzi w więzieniu. Zakochanym nie przeszkodziło to w powiedzeniu sobie słowa: TAK!

Kilka dni temu kryminalni z Komisariatu Policji w Trzebini ustalili, że młody mężczyzna, który był poszukiwany listem gończym za kradzieże i kradzieże z włamaniem, 22 stycznia będzie zawierał związek małżeński. W związku z powyższym ceremonia w Sali Ślubów jednego z urzędów stanu cywilnego w powiecie chrzanowskim , odbyła się w obecności dodatkowych "gości" - policjantów.

Uczestnicy ceremonii mimo obecności funkcjonariuszy chcieli sfinalizować formalności ślubne, dlatego policjanci cierpliwie poczekali na zakończenie uroczystości. Dla 25-latka i jego nowej żony był to z całą pewnością niezwykły zastrzyk emocjonalny. W przeciągu parunastu minut pierw zakładali sobie obrączki, by potem jedno z nich zostało zakute w kajdanki...

Po zawarciu związku małżeńskiego, mężczyzna został przetransportowany do zakładu karnego, gdzie teraz odbędzie karę 2 i pół roku  pozbawienia wolności.

Nie tak miał wyglądać ten wyjątkowy dzień nowożeńców, jednak jesteśmy pewni, że dla pana młodego może być to dobra szkoła życia, po której zmieni swoje działania i skupi się na rzeczach ważnych.

Foto: KPP w Chrzanowie

Chrzanów - najnowsze informacje