piątek, 11 stycznia 2019 13:57

Pilzno: Rusza piłkarska rywalizacja

Autor Marzena Gitler
Pilzno: Rusza piłkarska rywalizacja

W sobotę, 12 stycznia rusza kolejna edycja halowego turnieju piłkarskiego - Euro Pilzno. W tegorocznych rozgrywkach na hali sportowej przy ul. Niepodległości 1 wystąpią 32 drużyny w czterech kategoriach wiekowych: rocznik 2012, 2010, 2009 i 2008.

Już po raz ósmy w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Pilźnie odbędzie się piłkarski turniej Euro Pilzno. I Na przestrzeni lat pilźnieński turniej dla młodych piłkarzy zyskał renomę w środowisku i przyciąga coraz więcej drużyn z Małopolski i Podkarpacia.

Inauguracja imprezy odbędzie się w sobotę, 12 stycznia, zawody potrwają dwa kolejne weekendy - 12i 13 stycznia oraz 19 i 20 stycznia.

W tym roku do rozgrywek w czterech kategoriach wiekowych przystąpią 32 drużyny.  n z Małopolski i Podkarpacia.

Organizatorami imprezy są: Ludowy Klub Sportowy LKS Rzemieślnik Taurus Pilzno, Publiczne Gimnazjum w Pilźnie i Gmina Pilzno. Pomysłodawcą i koordynatorem turnieju jest Marcin Kudłacz, trener Rzemieślnika oraz nauczyciel wychowania fizycznego.

Organizatorzy uruchomili oficjalną stronę turnieju na Facebooku: https://www.facebook.com/EUROPilzno/, gdzie można śledzić rywalizację.

Zapraszamy też do kibicowania w dniach: 12, 13, 19 i 20 stycznia w hali przy ul. Niepodległości w Pilźnie - proszą organizatorzy.

inf. i foto: UMiG Pilzno

Dębica - najnowsze informacje

Rozrywka