czwartek, 14 listopada 2019 10:27

Podczerwone. Świadkowie dosłownie osłupieli. Zobacz film z monitoringu

Autor Marzena Gitler
Podczerwone. Świadkowie dosłownie osłupieli. Zobacz film z monitoringu

Ogromne szczęście miała kierująca ranaultem, której auto omal nie zderzyło się z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem i nie rozbiło się o dom. Dramatyczne zdarzenie uchwyciła kamera monitringu.

We wtorek w południe kierująca samochodem osobowym marki Renault, na drodze wojewódzkiej nr 958 jadąc w kierunku Czarnego Dunajca, w miejscowości Podczerwone na łuku drogi, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas jezdni, wpadła na chodnik, uderzyła w ogrodzenie, przekoziołkowała i dachowała na terenie przyległej posesji. O mały włos nie doszło do zderzenie na pojazdem nadjeżdżającym z naprzeciwka. Całe szczęście, że w tamtej chwili nikt nie szedł chodnikiem i nikogo nie było na podwórku.

{mp4}predkosc{/mp4}

Świadkami zdarzenia byli pracownicy jednej z firm, której kamera utrwaliła niebezpieczne zdarzenie. To oni opd razu ruszyli z pomocą i wezwali słuzby ratunkowe i policję.

Pomimo dramatycznie wygladającego zdarzenia poszkodowana wyszła z pojazdu wyszła o własnych siłach. Na szczęście podróżowała sama i niky nie ucierpiał w trakcie dachowania.

Na miejsce przybyły służby ratunkowe. Policja ustaliła że kierująca była trzeźwa. Z urazem głowy została przewieziona do szpitala. Na szczęście obrażenia jakie odniosła okazały się niegroźne. Na miejscu czynności wykonywali nowotarskiej drogówki oraz strażacy z OSP Podczerwone oraz JRG Nowy Targ.

Wstepnie ustalono, że przyczyną wypadku była nadmiarna prędkość.

inf. i foto: KPP Kraków

Podhale

Podhale - najnowsze informacje

Rozrywka