poniedziałek, 7 sierpnia 2023 05:30

[AKTUALIZACJA] Policja uruchomiła Child Alert! Zaginęła 11-letnia Wiktoria

Autor Katarzyna Jamróz
[AKTUALIZACJA] Policja uruchomiła Child Alert! Zaginęła 11-letnia Wiktoria

W sobotę (5 sierpnia) zaginęła 11-letnia Wiktoria [...] z Sosnowca. W niedzielę wieczorem (6 sierpnia) policja uruchomiła Child Alert. Trwają poszukiwania dziecka.

[AKTUALIZACJA]

W poniedziałek (7 sierpnia), po godzinie 7:00 rano, policja odwołała Child Alert. Wiktoria została odnaleziona. – Child Alert odwołany. Dziecko zostało odnalezione. Dziękujemy wszystkim za współpracę i przekazywane informacje – czytamy na Twitterze Polskiej Policji. Według ustaleń RMF FM, dziewczynka została odnaleziona w województwie zachodniopomorskim. Jak donosi stacja, w związku z zaginięciem dziecka zatrzymano jedną osobę. Policja nie ujawnia szczegółów.

Wiktoria wyszła z domu przed godziną 19. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie skontaktowała się z rodziną. Nastolatka ostatni raz widziana była w okolicach ulicy 11 Listopada w Sosnowcu (woj. śląskie). Według mediów dziewczynka wyszła z domu, by wyrzucić śmieci.

11-latka ma ok. 167 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, zielone oczy i długie włosy koloru ciemny blond. Ubrana była w t-shirt koloru fioletowego, krótkie szare spodenki i czarne buty.

Zaginiona może posiadać przy sobie telefon komórkowy Xiaomi Redmi Note 10S. Telefon nastolatki jest nieaktywny.

UWAGA, CHILD ALERT ❗️ Poszukujemy 11-letniej Wiktorii ❗️ Rysopis: wzrost ok. 167 cm, szczupła, włosy długie ciemny...

Opublikowany przez Polska Policja Niedziela, 6 sierpnia 2023

Wszystkie osoby, którą mogą mieć informacje o miejscu pobytu zaginionej proszone są o kontakt pod nr tel.: 995, 112 lub 47 85 21 281.

Źródło: Policja

Polska - najnowsze informacje

Rozrywka