wtorek, 21 maja 2024 12:29

Polonistka z Bochni wyróżniona w ogólnopolskim konkursie. "Ogromne gratulacje"

Autor Katarzyna Jamróz
Polonistka z Bochni wyróżniona w ogólnopolskim konkursie. "Ogromne gratulacje"

– Nasza polonistka Aleksandra Giza została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie literackim dla nauczycieli polonistów szkół średnich „Gra w klasy 2024” zorganizowanym przez Instytut Literacki – poinformował za pośrednictwem Facebooka Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Bochni.

Kilka dni temu Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Bochni poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o wyjątkowym wyróżnieniu, jakie otrzymała jedna z pracujących w placówce edukacyjnej polonistek.

Wyróżnienie dla naszej polonistki w ogólnopolskim konkursie literackim❗️❗️🥳 Nasza szkoła to nie tylko świetni...

Opublikowany przez Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Bochni Czwartek, 16 maja 2024

„Gra w klasy 2024”

– Nasza szkoła to nie tylko świetni nauczyciele przedmiotów technicznych i zawodowych, ale i ogólnokształcących. Nasza polonistka Aleksandra Giza została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie literackim dla nauczycieli polonistów szkół średnich „Gra w klasy 2024” zorganizowanym przez Instytut Literacki. Zadanie konkursowe polegało na napisaniu opowiadania na podstawie przeprowadzonej ciekawej lekcji z literatury. Za inspirację pani Oli posłużyły zajęcia z klasą 2b (technicy reklamy), na których debata nad losami bohaterów stała się źródłem zaskakujących interpretacji, ale i śmiechu – czytamy w opublikowanym na Facebooku poście.

Zarówno pani Giza, jak i cała klasa 2b została nagrodzona zestawami książek. – Ogromne gratulacje – napisała pod wpisem jedna z internautek.

Fot. Ilustracyjne/Screen z Facebooka

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje

Rozrywka