poniedziałek, 27 stycznia 2020 15:02

Porąbka Uszewska. Sto lat to mało – pani Aniela Kądziołka obchodziła wyjątkowe święto

Autor Mirosław Haładyj
Porąbka Uszewska. Sto lat to mało – pani Aniela Kądziołka obchodziła wyjątkowe święto

W miniony piątek, 24 stycznia, swoje 102. urodziny obchodziła pani Aniela Kądziołka, pensjonariuszka Domu Pomocy Społecznej Sióstr Służebniczek NMP w Porąbce Uszewskiej.

Solenizantka przyszła na świat 24 stycznia 1918 roku, jako córka Zuzanny i Jana Mleczko, większość swojego życia mieszkała w Dołach.

W wyjątkowym dniu pani Anieli wizytę złożył m.in. Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Monika Dudek oraz przedstawiciele Rady Sołeckiej Dołów: sołtys wsi Marek Juszczyk, pani Elżbieta Gurgul oraz pan Marcin Gurgul. Jubilatce zostały wręczone kwiaty, kosz słodkich upominków, a także list gratulacyjny. Przybyłych gości pani Aniela przywitała z uśmiechem na twarzy, a w trakcie urodzin nie zabrakło muzyki i tańców, sama solenizantka zatańczyła z panem Wójtem.

– W imieniu swoim, jak i wszystkich pracowników Urzędu Gminy Dębno, składam Pani najserdeczniejsze życzenia z okazji wyjątkowych urodzin. Życzę przede wszystkim zdrowia, a także wszystkiego, co dobre i miłe, co budzi uśmiech na Pani twarzy, a kryje się w maleńkim słowie szczęście. Życzę wielu łask Bożych oraz jak najwięcej pogodnych chwil spędzanych w gronie rodziny i przyjaciół.

mówił wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Fot. i inf.: UG Dębno

Brzesko - najnowsze informacje