czwartek, 24 sierpnia 2023 13:13

Poszukiwano go blisko 7 lat. Przed policjantami próbował ukryć się... za materacem

Autor Patryk Trzaska
Poszukiwano go blisko 7 lat. Przed policjantami próbował ukryć się... za materacem

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej zatrzymali mężczyznę poszukiwanego m.in. trzema listami gończymi. 41-latek próbował przechytrzyć funkcjonariuszy i ukrył się przed nimi na strychu budynku, przykrywając się... materacem. Najbliższe 23 miesiące spędzi za kratkami.

Policjanci z Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej ustalili, że poszukiwany od blisko 7 lat mieszkaniec powiatu nowosądeckiego, który przez ten czas ukrywał się w różnych rejonach Polski, prawdopodobnie powrócił na Sądecczyznę.

41-latek był poszukiwany od 2016 roku m.in. trzema listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Nowym Sączu oraz w Żywcu, do odbycia kary łącznie 23 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa przeciwko m.in. rodzinie i opiece oraz bezpieczeństwu w komunikacji.

Kilka dni temu mundurowi namierzyli miejsce, w którym znajdował się 41-latek. Mężczyzna przebywał w jednym z domów na terenie gminy Łososina Dolna, a przed policjantami schował się na strychu za kominem, przykrywając się... materacem.

Poszukiwany został zatrzymany i przewieziony do Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Po nocy w policyjnej celi został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 23 miesiące, odbywając orzeczone wcześniej kary.

inf./fot. KMP Nowy Sącz

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka