poniedziałek, 21 listopada 2022 10:00

Przyszedł na przesłuchanie, do domu... już nie wrócił

Autor Katarzyna Jamróz
Przyszedł na przesłuchanie, do domu... już nie wrócił

42-letni mieszkaniec gminy Łapanów, stawił się na przesłuchanie w komisariacie Policji w Nowym Wiśniczu, do którego tego samego dnia wpłynął nakaz jego zatrzymania. Mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego, w którym spędzi teraz najbliższy rok.

We wtorek (15 listopada), tuż przed południem, policjant wydziału dochodzeniowo - śledczego z Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu rozpoczął przesłuchanie, wezwanego wcześniej 42-letniego mieszkańca gminy Łapanów.

– Mężczyzna miał złożyć swoje zeznania do postępowania prowadzonego przez funkcjonariusza. W trakcie czynności policjant zweryfikował dane mężczyzny i ustalił, że tego samego dnia, przed rozpoczęciem czynności, do jednostki wpłynął nakaz zatrzymania przesłuchiwanego mieszkańca gminy Łapanów. Zgodnie z decyzją wydaną przez Sąd Rejonowy w Bochni, 42-latek był osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności w związku z wyrokiem nałożonym za uchylanie się od ciążącego na nim obowiązku alimentacyjnego

– informuje policja.

42-latek, zatem, zamiast udać się do domu po skończonym przesłuchaniu, został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok, odsiadując zaległą karę.

Inf./Fot. KPP Bochnia

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje