piątek, 9 lutego 2024 13:47

Rafał Ślęczka przedstawił liderów list w Wieliczce. "Pączkowo - JEDYNKOWO” [WIDEO]

Autor Artykuł sponsorowany
Rafał Ślęczka przedstawił liderów list w Wieliczce. "Pączkowo - JEDYNKOWO” [WIDEO]

Tłusty czwartek wykorzystał do zaprezentowania liderów swoich list w okręgach wyborczych w Wieliczce kandydat na burmistrza Rafał Ślęczka. Wraz z radnymi: Michałem Roehlichem i Grzegorzem Sendorkiem rozdawali pączki i faworki wieliczanom, zachęcając do wzięcia udziału w wyborach samorządowych.  

Niosących pączki radnych można było spotkać w centrum Wieliczki, na Rynku Górnym, przy kościele św. Klemensa na Zamkowej i na dworcu, gdzie tradycyjnymi słodkościami częstowali zaskoczonych mieszkańców. "Pączkowo - „JEDYNKOWO” dzisiaj z mieszkańcami miasta i gminy Wieliczka Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Ślęczki - napisał kandydat na burmistrza. Rafał Ślęczka przedstawił też "jedynki" swojego komitetu w nadchodzących wyborach samorządowych w trzech wielickich okręgach.

🍩🍪 Dzisiaj pączki i chrust 🍪🍩👍 Wieliczanie uwielbiają 😋😋😋 👉 Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Ślęczki z kandydatami na...

Opublikowany przez Rafał Ślęczka Czwartek, 8 lutego 2024

W okręgu nr 1 obejmującym Miasto Wieliczka-Osiedla: Bogucice, Kościuszki, Przyszłość, Szymanowskiego, Krzyszkowice, Lekarka, Sienkiewicza, Asnyka, Wincentego Pola, Śródmieście, Zadory i Zdrojowe, liderem, listy będzie Michał Roehlich.

Rafał Ślęczka, który będzie też ubiegał się o fotel burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka, będzie "jedynką" w okręgu okręgu nr 2 (obejmującym sołectwa: Byszyce; Dobranowice; Golkowice; Gorzków; Grabówki; Grajów; Jankówka; Janowice; Koźmice Małe; Koźmice Wielkie; Mietniów; Pawlikowice; Podstolice; Raciborsko; Rożnowa; Siercza i Sygneczów).

Z kolei w okręgu nr 3 (Miasto Wieliczka-Osiedle: Ogrodowe oraz sołectwa: Brzegi, Chorągwica, Czarnochowice, Grabie, Kokotów, Lednica Górna, Mała Wieś, Strumiany, Sułków, Śledziejowice, Węgrzce Wielkie i Zabawa) - "jedynką" będzie Grzegorz Sendorek.  

Rafał Ślęczka zaapelował też, aby zgłaszali się do niego mieszkańcy, którzy mają pomysły jak poprawić Wieliczkę. "'Masz pomysły na to jak zmienić naszą gminę? Odezwij się! Łączymy wspólnie siły" - zaapelował.

Zainteresowani współpracą z Rafałem Ślęczką mogą napisać do niego na adres: kwwrafalasleczki@gmail.com lub po prostu zadzwonić: 887 274 903. "Gdy nie odbiorę to na pewno oddzwonię" - zapewnił.

Przypomnijmy, Rafał Ślęczka jest radnym Radny Miejskiej w Wieliczce, a od sierpnia 2021 roku pełni też funkcję Sekretarza Powiatu Wielickiego. Jest utytułowanym rajdowcem - kierowcą i pilotem rajdowym w wyścigach samochodowych oraz inicjatorem organizacji szeregu imprez motorowych w powiecie wielickim, a prywatnie szczęśliwym mężem i ojcem.

  • Zobacz też:
Rafał Ślęczka wystartuje w wyborach na burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka
Rafał Ślęczka poinformował, że wystartuje w wyborach na burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka. — W pierwszym dniu pracy jako burmistrz zrobię to, czego od

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia 2024 roku. Druga tura wyborów odbędzie się dwa tygodnie później - 21 kwietnia.

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka