piątek, 7 sierpnia 2020 10:50

Reklama na witrynie, czy na wyświetlaczu: co wybrać?

Autor Głos 24
Reklama na witrynie, czy na wyświetlaczu: co wybrać?

Obecnie coraz chętniej korzystamy z reklamy w sieci, jednakże nie tylko ona jest ważna - reklama stacjonarna wciąż jest kluczową częścią strategii marketingowej firmy. Kiedy postawić na reklamę na witrynie sklepowej, a kiedy na elektroniczny szyld? Jakie zalety mają takie reklamy?

Reklama Wrocław

Wybór najlepszego rozwiązania wśród wielu rodzajów reklam nie jest łatwy, zwłaszcza, jeśli siedziba firmy znajduje się w dużym mieście, takim jak Wrocław. Jeśli posiadamy własny sklep i nie wiemy, na jaki rodzaj reklamy zewnętrznej się zdecydować, powinniśmy przemyśleć to, na jakim efekcie nam zależy i postępować zgodnie ze swoimi potrzebami, jak i oczekiwaniami odbiorców. Reklama (Wrocław) pozwala dobrać idealną opcję, która przyciągnie wzrok i zachęci do skorzystania z usług danej firmy. Stacjonarne reklamy wciąż są potrzebne, gdyż dają możliwość pozyskiwania sporego grona odbiorców i zaprezentowania swojej oferty na szeroką skalę.

Naklejana reklama. Wrocław patrzy na witryny sklepowe

Witryny handlowe niezmiennie stanowią nośnik reklam zewnętrznych, które dają wiele zalet. Okazuje się, że naklejana reklama cechuje się masowością, co pozwala na mimowolny odbiór przez odbiorców. Zamieszczona oferta lub reklamowane produkty są dostępne bardzo blisko samej reklamy, co wpływa znacząco na jej skuteczność.

Reklama (Wrocław zapewnia jej odbiorców w postaci lokalnych mieszkańców i licznych turystów) tego typu przy niewielkim koszcie pozwala stworzyć wielkoformatową reklamę, która dodatkowo ochrania wnętrze przez przegrzewaniem. To bardzo dobra opcja dla sklepów różnego typu (zwłaszcza spożywczych), dla większych marketów, lecz także dla kawiarni i restauracji.

Agencja reklamowa Wrocław VIZER – Reklama zewnętrzna

Elektroniczny szyld. Reklama – Wrocław nocą

Elektroniczne szyldy są nieco droższym rozwiązaniem, jednakże cechują się nowoczesnością. To pewnego rodzaju tablice, na których umieszczone zostają grafiki, logo firmy lub jej nazwa. W tym przypadku szyldy reklamowe są na szeroką skalę wykorzystywane w pomieszczeniach użytkowych - w biurach, halach, w centrach handlowych, jak również na zewnątrz, przed wejściem do  firmy. W tym przypadku w zasadzie każda branża skorzystać może z takiej opcji - od sklepów i mniejszych firm, po wielkie zakłady przemysłowe i produkcyjne. Spełnią swoją funkcję w sposób spektakularny po zmroku, wpisując się w wielkomiejski klimat Wrocławia.

Szukasz unikalnych reklam i innych rozwiązań marketingowych? Zanim nawiążesz współpracę z agencją reklamową, upewnij się, że ma niezbędne doświadczenie w tej branży. Sprawdzoną, wrocławską firmą z wieloletnim doświadczeniem i bogatym portfolio jest Vizer. Bez względu na to, na jaki rodzaj reklamy tworzy, dba o jej czytelność i oryginalność, co pozwala przyciągać klientów i skutecznie zwiększać sprzedaż.

Znajdziesz nas pod adresem: ul. Pawia 26 52-235 Wrocław lub na naszej stronie: Vizer.pl Źródło: Agencja reklamowa Wrocław VIZER – Reklama zewnętrzna

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje