czwartek, 17 września 2020 07:08

Restauracja Szkutnia - przyjęcia okolicznościowe

Autor Artykuł sponsorowany
Restauracja Szkutnia - przyjęcia okolicznościowe

Aby móc dobrze przeżyć daną uroczystość, powinniśmy zastanowić się nad idealnym dla tego ważnego wydarzenia miejscem. Jednym z nich jest restauracja Szkutnia, w której organizowane są przyjęcia okolicznościowe. Jest to wyjątkowe miejsce położone w Białołęce, gdzie dokłada się wszelkich starań, aby goście korzystający z jej walorów, czuli się swobodnie i dobrze ugoszczeni. Ta klimatyczna restauracja pomieści 45 osób, które będą mogły spróbować iście oryginalnej i przepysznej kuchni włoskiej.

Przyjęcia okolicznościowe w restauracji Szkutnia

Każdy, kto uwielbia ciepły i elegancki klimat, poczuje się w restauracji Szkutnia, jak u siebie w domu. Dodatkowo zapachy unoszące się z kuchni sprawią, że kubki smakowe zaczną pracować intensywnie. Sala bankietowa przeznaczona jest na 45 osób, a ceny menu zaczynają się już od 70 zł. Przestrzeń dostępna dla gości jest duża i pozwala na poczucie swobody i komfortu. Miejsce to idealnie nadaje się na komunię czy chrzciny, ale również na zorganizowanie małego wesela. Restauracja Szkutnia specjalizuje się w realizacji wszechstronnych przyjęć, o których mogą Państwo dowiedzieć się więcej pod tym adresem: http://www.szkutnia.waw.pl/pl/przyjecia_okolicznosciowe/.

Kuchnia włoska wiedzie prym w restauracji Szkutnia. Przybywający tu goście mogą rozsmakować się w prawdziwie pysznych makaronach, pizzy czy włoskich sałatkach. Jedząc zamówione danie w restauracji Szkutnia ma się wrażenie, że właśnie znajdujemy się w słonecznej Italii. To sprawia, że miejsce to ma wielu miłośników i zaufanych klientów, którzy z chęcią tu wracają. Dodatkowo restauracja uruchomiła dowóz dań do domu, co znacznie ułatwia dostęp do pysznego posiłku, gdy tylko najdzie nas na nie ochota. Cały zakres menu można zobaczyć pod tym adresem: http://www.szkutnia.waw.pl/pl/menu/.

Przyjęcia okolicznościowe - Białołęka

Osoby mieszkające w obrębie Białołęki mogą skorzystać z szerokiej oferty restauracji Szkutnia, która na co dzień dba o to, aby spełniać nawet największe wymagania swoich klientów. Podczas każdej zorganizowanej imprezy, przybyli tu goście, mogą liczyć na najlepszą w tym okręgu włoską kuchnię, która przygotowywana jest pod okiem wykwalifikowanego Szefa Kuchni. Każda osoba, która jest na diecie, bądź wymaga ograniczeń żywieniowych z powodu np. alergii, może liczyć na indywidualnie skomponowany posiłek. Wszystkie dodatkowe informacje na temat restauracji Szkutnia i organizowanych przez nią przyjęć, znajdziemy na stronie: http://www.szkutnia.waw.pl/.

Gotowanie - najnowsze informacje