czwartek, 18 kwietnia 2024 09:40

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja

Autor Katarzyna Jamróz
Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja

Funkcjonariusze policji poszukują sprawcy kradzieży do której doszło w poniedziałek (26 lutego) w jednym z domów jednorodzinnych na terenie Tarnowa. Mundurowi szukają mężczyzny, który został zarejestrowany przez kamerę monitoringu wizyjnego zainstalowanego na prywatnej posesji. Jego wizerunek został opublikowany za zgodą prokuratury.

Do kradzieży doszło w poniedziałek (26 lutego) w jednym z domów jednorodzinnych na terenie Tarnowa. – Mężczyzna wykorzystując nieuwagę domowników skradł z niezamkniętego domu portfel wraz z gotówka w wysokości 800 złotych oraz kartę bankomatową i dokumenty osobiste. Łączna wartość strat została wyceniona na kwotę 1000 złotych – informuje policja w komunikacie.

Policja apeluje o pomoc

Zawiadomienie o kradzieży mienia wpłynęło do Komisariatu Policji Tarnów-Centrum, gdzie zostało wszczęte postępowanie przygotowawcze. Funkcjonariuszom udało się ustalić wizerunek sprawcy przestępstwa, jednak nie jest znana jego tożsamość.

Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie pod numerami telefonu 47  831 2542, (w godzinach 7.30-15.30) bądź całodobowym telefonem 47 831 12 22 lub 112. Można również wysłać wiadomość elektroniczną pod adresem mailowym: mienie.centrum@tarnow.policja.gov.pl lub rzecznik@tarnow.policja.gov.pl.

Fot. KMP Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje

Rozrywka