czwartek, 23 czerwca 2022 12:46

Sękowa. Seniorada w cudownych kapeluszach

Autor Patryk Trzaska
Sękowa. Seniorada w cudownych kapeluszach

Wczoraj (22 czerwca) w Sękowej miała miejsce Seniorada. Uwagę obserwatorów zwróciły setki pięknych kapeluszy znajdujących się na głowach uczestników. W wydarzeniu udział wzięli: Wójt Gminy Małgorzata Małuch, Sekretarz Michał Diduch oraz Przewodniczący Rady Bogusław Moroń.

To już kolejna odsłona cieszącej się dużym zainteresowaniem Senioriady. Jest to szczególny moment, który pozwala docenić i podkreślić potencjał doświadczenia, wartości i wiedzy, z których mogą czerpać młodsze pokolenia.

Seniorada 2022 - fot. UG Sękowa

Po oficjalnym powitaniu gości głos zabrała Wójt Gminy Małgorzata Małuch, Sekretarz Michał Diduch oraz Przewidniczący Rady Bogusław Moroń. Podkreślili oni, że najważniejsze jest zdrowie, radość i pogoda ducha a wówczas wiek się nie liczy.

Seniorada 2022 - fot. UG Sękowa 

W części artystycznej wystąpił Mateusz Mijal. Punktem programu, który najbardziej zaangażował wszystkich, to pokaz mody w kapeluszach.

Seniorada 2022 - UG Sękowa 

Warto dodać, że kapelusze, w których wystąpili uczestnicy, podczas pokazu mody były zaprojektowane przez nich samych.

Seniorada 2022 - fot. UG Sękowa 

Samo spotkanie obfitowało w rozmowy, śmiech, śpiew i taniec. Seniorzy pokazali, iż mają w sobie wiele sił witalnych i nie wiek jest tutaj najważniejszy, lecz radość bycia razem, oraz fakt, że się o nich pamięta.

Seniorada 2022 - fot. UG Sękowa 

inf./fot. - UG Sękowa

Gorlice - najnowsze informacje