poniedziałek, 11 września 2023 07:39

Skandal podczas meczu! Piłkarz został pobity przez kibica

Autor Katarzyna Jamróz

Do skandalicznej sytuacji doszło w sobotę (9 września) na boisku piłkarskim w Jawiszowicach (powiat oświęcimski, gmina Brzeszcze). Podczas meczu, jeden z kibiców, uderzył zawodnika przyjezdnej drużyny.

Podczas sobotniego meczu IV ligi małopolskiej pomiędzy LKS Jawiszowice i Orłem Ryczów doszło do skandalu. Spotkanie, które rozpoczęło się o godzinie 16:00, zostało przerwane w 63. minucie z powodu fizycznego ataku kibica na zawodnika przyjezdnej drużyny. – Podczas meczu 36-letni zawodnik otrzymał od sędziego czerwoną kartkę. Gdy piłkarz schodził z boiska, podbiegł do niego jeden z kibiców i uderzył go ręką w twarz – poinformowała małopolska policja.