czwartek, 23 maja 2024 04:17

Skoczył z 15. piętra. Tragedia na jednym z osiedli w Krakowie [wideo]

Autor Mirosław Haładyj
Skoczył z 15. piętra. Tragedia na jednym z osiedli w Krakowie [wideo]

W środowy wieczór (22 maja) na osiedlu Avia w Krakowie doszło do tragedii. Mężczyzna wyskoczył z 15. piętra i poniósł śmierć na miejscu.

Jak informuje Patrol998-Małopolska, w środowy wieczór (22 maja) na osiedlu Avia doszło do tragedii. Mężczyzna, który postanowił popełnić samobójstwo, skacząc z piętnastego piętra. Spadając, wylądował na zaparkowanym samochodzie.

Na miejsce zadysponowano  Kadetów Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, ratowników medycznych oraz policję. Niestety, pomimo wysiłku ratowników nie udało się uratować życia mężczyzny. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.

Jak przekazuje Patrol998-Małopolska jeden z zastępów straży pożarnej został przedysponowany do wypadku samochodu osobowego na wysokości skrzyżowania ulicy Ptaszyckiego z ulicą Igołomską.

#OBECNIE 🔴Kraków🔴 Osiedle Avia - z uzyskanych informacji wynika, że doszło do udanej próby samobójczej, osoba skoczyła z 15 piętra spadając na zaparkowany pojazd. Na miejsce zadysponowano Kadeci Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie ZRM, oraz policję. Pomimo wysiłku ratowników nie uratowano życia. Jeden z zastępów straży pożarnej został przedysponowany do wypadku samochodu osobowego na wysokości feralnego skrzyżowania Ptaszyckiego z Igołomską.

Opublikowany przez Patrol998-Małopolska Środa, 22 maja 2024

Wsparcie w trudnej sytuacji

Policja przypomina o bezpłatnym wsparciu dla osób dorosłych w trudnej sytuacji życiowej. 116 000 to numer telefonu pomocowego dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym. Z połączenia mogą korzystać osoby w kryzysie emocjonalnym, ich najbliżsi, ale także pomagający profesjonaliści.

-Infolinia przeznaczona jest dla wszystkich osób w kryzysie emocjonalnym oraz dla osób pokrzywdzonych przestępstwem, w tym ze szczególnym uwzględnieniem osób doświadczających przemocy w rodzinie oraz jej świadków. Oprócz telefonu i chat'u można wypełnić formularz kontaktowy - przekazuje policja.

Fot.: Patrol998-Małopolska

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka