piątek, 19 stycznia 2018 14:26

Solne Miasto bije rekord

Autor Manuel Langer
Solne Miasto bije rekord

W pierwszych dniach stycznia, padła rekordowa liczba osób, która odwiedziła Centrum „Solne Miasto” biorąc udział w wydarzeniach organizowanych przez Miasto Wieliczka, a także przez osoby korzystające z oferty „Solnego Miasta”.

Na terenie Centrum „Solne Miasto” w styczniu odbył się szereg imprez kulturalnych i sportowych, w których licznie uczestniczyli mieszkańcy Wieliczki, a także goście Solnego Miasta.


Wydarzenia kulturalne m.in.: Wielicki Orszak Trzech Króli, Jasełka dla Norberta, Spotkanie Noworoczne, 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy , a także wydarzenia sportowe : mecze piłki siatkowej reprezentantek wielickiej ziemi 7r Solna Wieliczka oraz piłki halowej w wykonaniu MKF Solne Miasto Wieliczka zgromadziły tłumy mieszkańców Wieliczki i okolicznych miejscowości.


Niezwykle dużą frekwencją w pierwszych dniach stycznia cieszyły się także m.in.: wielicki basen, lodowisko przy „Solnym Mieście”, siłownia, klub fitness SolnyFit oraz hala sportowa – tutaj również odnotowano wysoki wzrost klientów korzystających z naszej oferty.


Jest nam niezmiernie miło i cieszymy się, że Centrum „Solne Miasto” staje się z roku na rok coraz bardziej przyjazne i tak licznie odwiedzane przez dla mieszkańców Wieliczki, okolicznych miejscowości i turystów.


Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne „Solne Miasto” to wspaniała wizytówka Wieliczki, która już od 9 lat służy mieszkańcom miasta oraz licznie przybyłym gościom.

Info/foto: Solne Miasto

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka