wtorek, 2 listopada 2021 12:04

Sprawiali wrażenie zdenerwowanych, więc policja postanowiła ich przeszukać

Autor Mirosław Haładyj
Sprawiali wrażenie zdenerwowanych, więc policja postanowiła ich przeszukać

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom Andrychowa, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, o ich dalszym losie zdecyduje sąd.

Kilka dni temu w godzinach nocnych policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego w Andrychowie zwrócili uwagę na samochód zaparkowany na jednej z ulic w mieście, wewnątrz którego siedziały cztery osoby - trzech mężczyzn i kobieta. Młodzi ludzie sprawiali wrażenie zdenerwowanych. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić ten pojazd, znajdując w jego wnętrzu mefedron. Podczas tych czynności, niedaleko samochodu pojawił się młody mężczyzna, który w pewnym momencie spłoszył się i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został ujęty przez policjanta, który również i przy nim znalazł narkotyki (marihuanę). Cała piątka została zatrzymana.

Dwaj mężczyźni (19-latek i 23-latek) usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających, do czego się przyznali. Zatrzymanym andrychowianom grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Pozostałe osoby zostały przesłuchane w charakterze świadka i po zakończonych czynnościach zwolnione do domu.

Inf.: KPP Bochnia

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje