piątek, 8 grudnia 2023 08:03

Ta transmisja już dziś zgromadzi ponad 100 tys. osób! Chcą skorzystać z „otwartego nieba” podczas Godziny Łaski

Autor Mirosław Haładyj
Ta transmisja już dziś zgromadzi ponad 100 tys. osób! Chcą skorzystać z „otwartego nieba” podczas Godziny Łaski

-Przez lata wśród katolików ugruntowała się wiara w to, że Maryja w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia zsyła niezliczone łaski dla duszy i ciała. Pragniemy, aby jak najwięcej osób i w tym roku skorzystało z otwartego nieba w Godzinie Łaski, dlatego 8 grudnia od godz. 12:00 zapraszamy na transmisję modlitwy na kanałach YouTube i Facebook Teobańkologii - informują inicjatorzy akcji.

8 grudnia między 12:00 a 13:00 w kościołach na całym świecie zgromadzą się tysiące wiernych. Wszystko za sprawą tzw. Godziny Łaski. Przez lata wśród katolików ugruntowała się wiara w to, że Maryja we wspomnienie swojego Niepokalanego Poczęcia zsyła niezliczone łaski dla duszy i ciała.

Wielu wiernych, niemogących pojawić się w kościele, dołączy do modlitwy online np. na kanałach Teobańkologii.

Rok temu prowadzona przez ks. Teodora Sawielewicza (założyciela Teobańkologii) modlitwa zgromadziła ponad 100 000 osób z różnych zakątków Polski i świata.

- W życiu często spadają na nas trudności, problemy, kłopoty, które nas dociążają i nie pozwalają swobodnie iść naprzód. Może właśnie teraz nadchodzi czas, aby oddać to wszystko Bogu, wierząc i ufając, że On się wszystkim zajmie? Zrzucić, przy pomocy Matki Bożej, ten niepotrzebny balast z pleców? - zachęca zespół Teobańkologii i dodaje:

- Godzina Łaski to idealna szansa na oddanie naszych trosk Jezusowi przez ręce Maryi! To deszcz łask z otwartego Nieba! Schowajmy nasze “parasole” zwątpienia, narzekania i z wiarą otwórzmy się na to, co Bóg dla nas przygotował!

Godzina Łaski na Teobańkologii

Godzina Łaski będzie prowadzona przez ks. Teodora Sawielewicza, a o oprawę muzyczną zadba diakonia muzyczna Teobańkologii - Teobańkologia Music. W planie transmisji m.in. wspólne pieśni uwielbienia, modlitwa dziękczynna czy modlitwa o uzdrowienie. Początek o godzinie 12:00.

Polska - najnowsze informacje

Rozrywka