niedziela, 7 sierpnia 2022 07:54

Tarnów. Bez skrupułów obnażał się przed kobietami. Niektóre z nich to nastolatki

Autor Patryk Trzaska
Tarnów. Bez skrupułów obnażał się przed kobietami. Niektóre z nich to nastolatki

Tarnowscy policjanci  zatrzymali 43-letniego mieszkańca Tarnowa, który obnażał się przed  przypadkowo napotkanymi nastoletnimi dziewczynami i kobietami. Mężczyzna usłyszał zarzuty publicznego obnażania się oraz naruszenia nietykalności cielesnej młodej kobiety.

Policjanci z Komisariatu Tarnów-Zachód  namierzyli ekshibicjonistę, który był poszukiwany od kilku miesięcy. Funkcjonariusze analizowali m. in. zapisy z kamer monitoringu miejskiego  oraz z prywatnych przedsiębiorstw znajdujących się w okolicy, gdzie grasował bezwstydnik.

Mężczyzna przez kilka miesięcy miał obnażać się przed przypadkowo napotkanymi kobietami. Niektóre z nich miały zaledwie kilkanaście lat. Ostatecznie udało się ustalić, że za  bulwersującymi zdarzeniami stoi 43-letni mieszkaniec Tarnowa.

Mężczyzna  został zatrzymany przez policję i usłyszał zarzuty publicznego obnażania  się oraz naruszenia nietykalności cielesnej jednej z poszkodowanych. Prokurator zastosował wobec 43-latka dozór policyjny i zakaz zbliżania  się do pokrzywdzonych.

Przed sądem będzie odpowiadał z tzw. „wolnej  stopy”. Grozi mu kara 2 lat pozbawienia wolności.

inf. KPP Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje