poniedziałek, 9 września 2019 12:08

Tarnów: Dla kogo opel corsa i rowery?

Autor Marzena Gitler
Tarnów: Dla kogo opel corsa i rowery?

Już dziś o godz. 17 zaplanowano rozstrzygnięcie loterii podatkowej „Rozliczanie PIT-u w Tarnowie się opłaca”. Losowanie odbędzie się w Sali Lustrzanej. Można je śledziś również "na żywo" on line.

Nad przebiegiem losowania czuwać będzie komisja nadzoru. Dla zwycięzcy loterii przewidziano nagrodę główną – opla corsę o wartości 45 tysięcy złotych. Rozlosowane zostaną również nagrody rzeczowe – 10 rowerów szosowych (każdy wart tysiąc złotych).

Celem loterii było zachęcenie do rozliczania rocznego podatku PIT w naszym mieście. Loteria trwała do 31 sierpnia.

Przypomnijmy, że w loterii mogły wziąć udział osoby pełnoletnie, które od 1 stycznia do 30 kwietnia złożyły w jednym z tarnowskich urzędów skarbowych deklarację podatkową PIT za rok 2018. Chętni, którzy chcieli wziąć udział w loterii, mogli wypełnić formularz elektroniczny (zamieszczony na stronie www.loteriatarnow.pl) lub tradycyjny formularz. Ten ostatni należało wrzucić do jednej z urn umieszczonej w dziesięciu Punktach Obsługi Loterii, które zlokalizowane były na terenie całego miasta.
Wśród nagród przygotowanych w loterii znalazł się opel corsa, wart 45 tys. złotych. Dodajmy, że dla zwycięzcy przygotowano dodatkowo nagrodę pieniężną o wartości 5 tys. złotych przeznaczoną na pokrycie podatku od wygranej.

Zachęcamy wszystkich do udziału w wydarzeniu w Sali Lustrzanej. Przebieg losowania transmitowany będzie również online. Można go śledzić na miejskim kanale YouTube (zobacz TU).

Szczegółowe informacje oraz regulamin loterii są dostępne na stronie www.loteriatarnow.pl.

inf. UMT

Tarnów - najnowsze informacje