wtorek, 9 marca 2021 12:46

Tarnów. Fala zwolnień w Wydziale Komunikacji. Mieszkańcy proszeni o ograniczenie wizyt

Autor Aleksandra Tokarz
Tarnów. Fala zwolnień w Wydziale Komunikacji. Mieszkańcy proszeni o ograniczenie wizyt

Fala zwolnień chorobowych dotknęła Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Tarnowa. W związku z trudną sytuacją kadrową urzędnicy apelują do tarnowian, aby umawiali się na osobiste wizyty tylko w najbardziej niezbędnych przypadkach.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Tarnowa pracuje od kilku dni w okrojonym składzie personalnym, co spowodowane jest zwolnieniami chorobowymi urzędników. Sytuacja może utrzymywać się jeszcze przez najbliższych kilkanaście dni.

- W związku z tym apelujemy do tarnowian, aby w najbliższych dniach umawiali osobisty wizyty w wydziale tylko w przypadkach nie cierpiących zwłoki, gdy ponaglają ustawowe terminy. W przypadku spraw, które mogą być załatwione w późniejszych terminach prosimy wstrzymać się z zapisami na osobiste wizyty w urzędzie. Spowoduje to ograniczenie ruchu i zmniejszy kolejki – informują urzędnicy.

Samochody zajeżdżały sobie drogę na autostradzie A4. To była walka o … pokemony
W niedzielę wieczorem dyżurny Centrum Powiadamiania Ratunkowego otrzymał nietypowe zgłoszenie. Według niego, jeden z kierowców niebezpiecznie się zachowywał, a samochody zajeżdżały sobie nawzajem drogę. Wszystko po to, aby wygrać walkę o … pokemony.

Wszystkie informacje związane ze sposobem obsługi tarnowian przez Wydział Komunikacji UMT są dostępne pod internetowym adresem https://tarnow.pl/eUrzad/Kierowcy-i-pojazdy. Tam też znajdują się numery telefonów i formularze do pobrania.

inf./fot. UM Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje