piątek, 22 maja 2020 09:56

To jest żenujące - prezydent o aferze w radiowej Trójce [VIDEO]

Autor Mirosław Haładyj
To jest żenujące - prezydent o aferze w radiowej Trójce [VIDEO]

Andrzej Duda odpowiadał w czwartkowe popołudnie na pytania internatów w ramach facebookowego Q&A.

Pytanie kierowane do prezydenta przez panów Radosława, Michała i Jakuba dotyczyło afery w radiowej Trójce:

Panie prezydencie, co pan sądzi o sytuacji wokół listy przebojów radiowej Trójki? Czy po aferze z lista przebojów nie należałoby wymienić całego kierownictwa tej stacji?

Prezydent całą sytuację skomentował następująco:

Przede wszystkim mam ogromny niesmak, bo taka sytuacja nie powinna mieć miejsca i to jest żenujące. Śpiewać każdy może, słuchać też każdy może i puszczać piosenki też każdy może. W związku z powyższym ja tej sytuacji nie pojmuję. Mamy wolność w Polsce wyrażania poglądów, także w piosence, sytuacja w ogóle niezrozumiała dla mnie - to, co się stało. Mam nadzieję, że zostaną z tego wyciągnięte odpowiednie konsekwencje, bo - pytanie - czy to jest jakaś zła wola, czy kompletny brak profesjonalizmu. Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Natomiast myślę, że wielu wykonawców zazdrości panu Kazikowi Staszewskiemu, bo popularność, jaką zyskała dzięki temu jego piosenka i w związku z tym także i pieniądze, które zarobi z pewnością wzbudzają zazdrość niejednego muzyka. Ktoś, kto doprowadził do tej sytuacji, niewątpliwie zrobił panu Kazikowi wielki prezent.

Cieszę się, że miałem możliwość odpowiedzieć na Państwa pytania ?? choć było ich bardzo dużo i nie sposób, niestety, porozmawiać o wszystkim w tak krótkim czasie. Dziękuję za spotkanie i obecność. Do zobaczenia! #DUDA2020 ??

Gepostet von Andrzej Duda am Donnerstag, 21. Mai 2020

Inf. i fot.: Facebook/Andrzej DudaPolska

Polska - najnowsze informacje