wtorek, 18 lipca 2023 11:22

Tragedia koło Nowego Sącza. Syn potrącił matkę autem. Kobieta nie żyje

Autor Patryk Trzaska
Tragedia koło Nowego Sącza. Syn potrącił matkę autem. Kobieta nie żyje

Tragedia w Piątkowej w powiecie nowosądeckim. 22-letni mężczyzna cofając autem, najechał na swoją 52-letnią matkę. Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Niestety, lekarzom nie udało się jej uratować.

Do tego rodzinnego koszmaru doszło w sobotę (15 lipca). W godzinach porannych 22-latek cofał swoim schodem w miejscowości Piątkowa w powiecie nowosądeckim. Z relacji świadków wynika, że nagle jego 52-letnia matka weszła wprost pod koła pojazdu. Mężczyzna nie zauważył jej i potrącił.

Na miejsce od razu wezwano karetkę pogotowia. Kobieta z ciężkimi obrażeniami ciała trafiła do szpitala, gdzie udzielono jej pomocy. Niestety, pomimo starań lekarzy, 52-latka zmarła.

O zdarzeniu poinformowani zostali sądeccy policjanci, którzy przeprowadzili czynności procesowe z mężczyzną, który był załamany tym, co się stało. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Funkcjonariusze zabezpieczali wszelkie niezbędne dowody na miejscu wypadku.

Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu prowadzi śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. Z uwagi na dobro śledztwa, policja nie udziela więcej informacji.

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka