środa, 5 stycznia 2022 08:53

Tragedia w Barcicach. Zwłoki mężczyzny wyrzucone z Popradu

Autor Katarzyna Jamróz
Tragedia w Barcicach. Zwłoki mężczyzny wyrzucone z Popradu

Tragiczne odkrycie w Barcicach. Wczoraj (4.01) około godziny 14:00 policja w Starym Sączu otrzymała zgłoszenie, że na brzegu w okolicy mostu w Popradzie leży ciało mężczyzny.

O makabrycznym odkryciu funkcjonariuszy zawiadomił spacerowicz, który spędzał czas w okolicach rzeki. Na miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Niestety na pomoc mężczyźnie było już za późno. Wszystko wskazuje na to, że do jego śmierci doszło dużo wcześniej.

Jak informuje portal Sądęczanin, z ustaleń policjantów wynika, że znalezione ciało należy do 44-letniego mieszkańca gminy Muszyna. Nie wiadomo, kiedy mężczyzna zaginął i czy był wcześniej poszukiwany przez policję. Wszystko wskazuje na to, że jego ciało znajdowało się w wodzie od dłuższego czasu, a dopiero teraz wezbrany nurt rzeki wyrzucił je na brzeg na przysiółku Facimiech w Barcicach (przy drodze prowadzącej do Woli Kroguleckiej).

Na miejscu zdarzenia pracowała policja oraz prokurator. Straż pożarna zabezpieczała teren. W ciągu najbliższych kilku dni zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która pomoże wyjaśnić w jaki sposób i kiedy zginął mężczyzna.

Fot.: Ilustracyjne

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje