czwartek, 25 maja 2023 14:06

Tragedia w szpitalu. Nie żyje ciężarna 33-latka

Autor Katarzyna Jamróz
Tragedia w szpitalu. Nie żyje ciężarna 33-latka

Do prawdziwej tragedii doszło w nocy z 23 na 24 maja w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II w Nowym Targu. Na oddziale patologii ciąży zmarła 33-letnia kobieta. Była w 5 miesiącu ciąży.

Tragiczne wieści dotarły do nas z Nowego Targu. Ostatniej doby w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II zmarła 33-letnia kobieta, która przebywała na oddziale patologii ciąży. Sprawą jej śmierci zajmuje się policja. W czwartek (25 maja) do nowotarskiej komendy wpłynęło zawiadomienie mówiące o "narażeniu na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia przez personel szpitala".

Dyrekcja Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Nowym Targu składa wyrazy współczucia rodzinie i bliskim ciężarnej pacjentki, która zmarła w nocy z 23 na 24 maja 2023 r. To ogromna tragedia. Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu jest otwarty na współpracę z wszelkimi organami, których celem jest wyjaśnienie okoliczności nagłego zgonu pacjentki. Na bieżąco udzielane są wszelkie informacje i wyjaśnienia. Mając na względzie dobro i spokój rodziny zmarłej, Dyrekcja Szpitala nie będzie komentowała tej niezwykle trudnej i bolesnej sprawy – przekazał szpital w specjalnym oświadczeniu.

Przyczyny i okoliczności tej tragedii wyjaśniać będzie prokuratura.

Fot. Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu/Facebook

Podhale

Podhale - najnowsze informacje

Rozrywka