środa, 5 lipca 2023 08:39

[AKTUALIZACJA] Tragiczne odkrycie w powiecie limanowskim. Na posesji znaleziono zwłoki młodej kobiety

Autor Patryk Trzaska
[AKTUALIZACJA] Tragiczne odkrycie w powiecie limanowskim. Na posesji znaleziono zwłoki młodej kobiety

Tragiczne odkrycie w miejscowości Nowe Rybie w powiecie limanowskim. Na jednej z posesji odnaleziono zwłoki 46-letniej kobiety. Sprawę bada prokuratura.

Do zdarzenia doszło 3 czerwca w miejscowości Nowe Rybie. Około godziny 11:30 służby otrzymały dramatyczny telefon. Jeden z mieszkańców poinformował, że na posesji znajdują się zwłoki kobiety.

Na miejsce od razu skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą, a także pogotowie ratunkowe, straż pożarną i policję. Załoga pogotowia ratunkowego nie podjęła żadnych czynności związanych z walką o życie. Stwierdzono jedynie zgon 46-latki.

‼️🗣ALARM🚨‼️ ☑️ Numer zdarzenia 46/2023 📆Dnia 03.07.2023r. ⏰️ O godzinie 10:45 zostaliśmy zadysponowani do...

Opublikowany przez OSP Łososina Górna Poniedziałek, 3 lipca 2023

– Ciało 46-latki zostało znalezione w mieszkaniu należącym do denatki przez osobę mieszkającą z kobietą. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Ciało zostało zabezpieczone i przewiezione na sekcję zwłok, która pozwoli ustalić przyczyny śmierci. Na chwilę obecną, nie jest wykluczony udział osób trzecich w zdarzeniu – przekazała w rozmowie z Głos24 st. asp. Jolanta Batko – rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

fot. OSP Łososina Górna

Limanowa - najnowsze informacje

Rozrywka