poniedziałek, 22 listopada 2021 09:27

Tragiczny wypadek w powiecie chrzanowskim. Nie żyje 59-latek

Autor Norbert Kwiatkowski
Tragiczny wypadek w powiecie chrzanowskim. Nie żyje 59-latek

Do tragicznego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej 780 w miejscowości Brodła. Według ustaleń policji, 59–latek kierujący BMW na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem zjechał z na bok i uderzył w ogrodzenie posesji. Niestety, nie udało się uratować jego życia.

20 listopada br. kilka minut po godz. 9:00 dyżurny chrzanowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Galicyjskiej  w miejscowości Brodła. Wstępnie ustalono, że kierujący bmw jadąc w kierunku Alwerni na prawoskrętnym łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni zjechał z niej, a następnie uderzył w ogrodzenie jednej z posesji.

Na miejsce zdarzenia zadysponowany został śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety pomimo natychmiastowo podjętej reanimacji 59 – letni mieszkaniec powiatu oświęcimskiego poniósł śmierć na miejscu.

Na miejscu wypadku pracował prokurator oraz  policjanci Wydziału Rychu Drogowego chrzanowskiej komendy.  Teraz śledczy pod nadzorem prokuratora będą szczegółowo wyjaśniać okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia drogowego.

Chrzanów - najnowsze informacje