środa, 31 stycznia 2018 13:16

Trzebiński basen wraca do nazwy Aqua Planet

Autor Mądry Natalia
Trzebiński basen wraca do nazwy Aqua Planet

To nazwa, którą znają i lubią mieszkańcy – kryta pływalnia w Trzebini wraca do nazwy Aqua Planet, używanej na początku funkcjonowania obiektu. Wraz z powrotem nazwy basen prezentuje nowe logo i odświeża stronę internetową.

- Zdecydowaliśmy się do powrotu do nazwy Aqua Planet, bo to marka, którą znają i kojarzą mieszkańcy oraz goście basenu. Chęć przywrócenia używanej jeszcze parę lat temu nazwy zadeklarowali w ubiegłorocznych ankietach również nasi klienci. Od dzisiaj w Trzebini znowu odwiedzamy „Aqua Planet” – mówi Wiesław Pałubski, prezes Miejskiego Zarządu Nieruchomości, gminnej spółki, która od kilku lat zarządza popularną trzebińską pływalnią.

Wraz z nową/starą nazwą „Aqua Planet – Kryta Pływalnia w Trzebini” basen zyskał nowe, dynamiczne i spójne logo oraz odświeżył stronę internetową, która jest teraz jeszcze bardziej przyjazna klientom. Znalezienie na niej niezbędnych informacji, aktualnych promocji i ofert oraz licznych statystyk jest jeszcze prostsze. Strona funkcjonuje pod nowym adresem: www.aquaplanet.com.pl

- Od lat wysokim standardem obsługi i licznymi ofertami dla każdej grupy wiekowej zachęcamy do korzystania z pływalni coraz większą liczbę mieszkańców i przyjezdnych. Pozytywne zmiany wzmacniają markę basenu, który konkuruje z innymi podobnymi obiektami w okolicy. A to jeszcze nie koniec ich wprowadzania. Cały czas pracujemy nad urozmaiceniem oferty basenu oraz zmianami w samym budynku pływalni i w jej okolicach – zapowiada prezes Pałubski.

Aqua Planet została wybudowana przez trzebińską rafinerię w 2005 roku. 5 lat później współwłaścicielem, a potem właścicielem obiektu została gmina. Od kilku lat trzebińskim basenem zarządza MZN. W ramach oferty Aqua Planet klienci skorzystać mogą m.in. z basenów rekreacyjnego i sportowego, sauny, siłowni, zajęć z nauki pływania, szkółki pływackiej dla niemowląt i dzieci oraz fitnessu. Frekwencja na pływalni każdego roku wzrasta.

Info: UM Trzebinia
Foto: asen.mzn-trzebinia.pl

Chrzanów - najnowsze informacje

Rozrywka