wtorek, 23 listopada 2021 14:51

Uniwersalny zlewozmywak granitowy polskiego producenta

Autor Artykuł sponsorowany
Uniwersalny zlewozmywak granitowy polskiego producenta

Zlewozmywaki granitowe cieszą się w ostatnich latach ogromną popularnością. Produkty dostępne w sprzedaży różnią się między sobą jakością, ceną, a także wyglądem zewnętrznym. Wśród producentów nowoczesnych zlewozmywaków i akcesoriów kuchennych na uwagę zasługuje polska marka sinkquality. Duża ilość wysokiej jakości wyrobów pozwala klientom znajdować sprzęt dostosowany do ich potrzeb i oczekiwań.

Polska marka produktów najwyższej jakości

Decydując się na zakup zlewozmywaków i innych akcesoriów kuchennych, warto zwracać uwagę na ich pochodzenie. Na rynku znaleźć można wiele tanich produktów pochodzących z Chin, które charakteryzują się niską ceną i słabą jakością. Do ich wytworzenia producenci wykorzystują kiepskie materiały, które szybko tracą swe właściwości i efektowny wygląd. Lepszym rozwiązaniem jest korzystanie z polskich, certyfikowanych i atestowanych produktów wytwarzanych przez rodzime firmy, takie jak sinkquality. W ofercie firmy znaleźć można m.in. zlewozmywaki granitowe w różnych kolorach i rozmiarach, a także pasujące do nich baterie i akcesoria kuchenne. Dzięki takiej ofercie klient ma możliwość skompletowania zestawu, który będzie efektowny, trwały i niezawodny.

Funkcjonalność i oszczędność miejsca

Wśród dostępnych produktów marki sinkquality dużą popularnością cieszą się zlewozmywaki półtorakomorowe. Tego rodzaju sprzęt dostępny jest w trzech kolorach i znakomicie sprawdza się zarówno w małych, jak i bardziej przestronnych kuchniach. Pierwsza komora o dużej pojemności pozwala na wygodne składowanie i mycie brudnych naczyń. Druga, płytsza i mniejsza komora ułatwia odpływ wody i może być wykorzystywana do mycia owoców lub warzyw oraz suszenia sztućców. Klient, który zdecyduje się na zakup takiego zlewozmywaka, otrzymuje automatyczny syfon space saving, który zajmuje niewiele miejsca, a dodatkowo umożliwia podłączenie pralki bądź zmywarki. Dzięki fabrycznie wyciętym otworom na baterię oraz pokrętło do otwierania syfonu montaż zlewu nie nastręcza żadnych trudności. W skład zestawu wchodzi również elegancka zaślepka do otworu przelewowego z logo firmy, która wpływa na estetyczny wygląd zestawu. Dbałość o detale pokazuje, że producent przywiązuje dużą uwagę do tego, by oferowane produkty prezentowały się w kuchni nowocześnie i efektownie.

Trwałość i efektowny wygląd

Wszystkie zlewozmywaki marki Sink Quality wykonywane są z najwyższej jakości materiałów przy użyciu zaawansowanych i innowacyjnych technologii. Do ich wytworzenia używa się mieszaniny kruszywa granitowego oraz dedykowanej żywicy. Proporcje obu składników wynoszą 80% do 20%. Zastosowanie technologii określanej jako Nano Granit pozwala tworzyć zlewozmywaki, które charakteryzują się znakomitą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zadrapania, plamy, a także szok termiczny. Przyjemna w dotyku gładka powierzchnia zlewozmywaka znakomicie komponuje się z kuchennym blatem i nowoczesnymi lakierowanymi szafkami. Wysoka jakość zlewozmywaków marki sinkquality została potwierdzona aż 10-letnią gwarancją producenta. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości sprawia, że produkty oferowane przez tego polskiego producenta są godne polecenia i chętnie wybierane przez osoby ceniące sobie solidność i nowoczesność. Zlewozmywaki dostępne są w klasycznym białym kolorze lub modnej w ostatnich latach czerni. Dzięki temu sprawdzają się w pomieszczeniach urządzonych w stylu skandynawskim, industrialnym, a także rustykalnym. W przypadku pytań lub wątpliwości, klienci mogą liczyć na wsparcie mailowe lub telefoniczne.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje