piątek, 17 września 2021 11:31

Skarby Małopolski na wyciągnięcie ręki - sam możesz zdecydować!

Autor Edyta Sowa
Skarby Małopolski na wyciągnięcie ręki - sam możesz zdecydować!

Małopolska jest wyjątkowa i w każdym jej zakątku ciągle coś się dzieje. Zarówno zwiedzający jak i mieszkańcy nie mogą narzekać na brak atrakcji, warto tym bardziej wesprzeć region i wziąć udział konkursie „Turystyczne Skarby Małopolski”, tym razem w konkurencji stają Sromowce Wyżne.

Ideą konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw, dzięki którym Województwo Małopolskie jest najchętniej odwiedzanym polskim regionem. Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną, a udział w konkursie jest bezpłatny.

Strefa rekreacji, wypoczynku oraz aktywnego spędzania czasu wolnego w Sromowcach Wyżnych zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu Turystyczne Skarby Małopolski w kategorii "Unikatowa Atrakcja Turystyczna". Miniony rok przyniósł ścieżce pieszo - rowerowej wokół Jeziora Czorsztyńskiego tytuł unikatowej atrakcji turystycznej, teraz można głosować na Sromowce Wyżne!

Wybrani w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolska Organizacja Turystyczna w roku następującym po roku, w którym konkurs został rozstrzygnięty.

Z kolei laureat w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna" otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 50 000 zł.

Dnia 2 września 2021 r. rozpoczął się   II etap konkursu – a głosowanie potrwa do 21 września 2021 r.
Wszystkich laureatów i wyróżnionych poznamy w październiku!

Więcej również na: https://konkurs.visitmalopolska.pl/

info i foto. UG Czorsztyn

Podhale

Podhale - najnowsze informacje