sobota, 27 sierpnia 2022 12:04

W Gorlicach padła szóstka w Lotto Plus. Wygrana to milion złotych!

Autor Marzena Gitler
W Gorlicach padła szóstka w Lotto Plus. Wygrana to milion złotych!

W gorlickiej kolekturze w czwartek padła główna wygrana w Lotto Plus. Szczęśliwy kupon dał graczowi aż milion złotych!

W czwartkowym losowaniu padła główna wygrana w Lotto Plus. Szóstkę odnotowano w Gorlicach - poinformował Totalizator Sportowy. Szczęśliwy gracz samodzielnie wytypował liczby. Fortunę graczowi z Gorlic przyniosły: 28, 29, 35, 38, 39 oraz 42.

Co ciekawe, szczęśliwy kupon wysłał w kolekturze położonej przy ul. ul. Podkościelnej 13.

"To najwyższa wygrana w grach Lotto w tej miejscowości. Poprzedni rekord stanowiła wygrana w wysokości 250 000 zł w loterii Kaskada, odnotowana w listopadzie 2017 roku" - poinformował Totalizator Sportowy w komunikacie.

Wygrana wyniosła 1 mln zł, ale ostateczna kwota jaka trafi do szczęśliwca będzie mniejsza o 100 tys. zł. Od każdej wygranej powyżej 2280 zł pobierany jest 10-proc. podatek.

Wydał 4 złote - dostał 900 tysięcy!

Jeden zakład Lotto kosztuje 3 zł. Na kuponie należy skreślić 6 z 49 liczb, można to zrobić samodzielnie lub zagrać na chybił trafił.

Lotto Plus to dodatkowa szansa na wygraną. Wystarczy dopłacić 1 zł do zakładu Lotto, by liczby z tego zakładu wzięły udział w dodatkowym losowaniu. W Lotto Plus losuje się 6 z 49 liczb. Za trafienie sześciu liczb wygrana wynosi milion złotych.

Wygrane w Lotto Plus są stałe i mają gwarantowaną wysokość. Nie występują w nich kumulacje.

Milion złotych? Co z nimi zrobić?

Pozostaje pytanie, co można zrobić z milionem złotych w czasie szalejącej inflacji? Eksperci radzą, żeby zainwestować w lokal pod wynajem, albo apartament w turystycznej miejscowości. Można też zrobić dwa wesela w stylu wiceministra Kaczmarczyka, albo kupić 2/3 super traktora. Szczęśliwy gracz z Gorlic będzie miał teraz niezły orzech do zgryzienia!

fot. Pixabay.com

Gorlice - najnowsze informacje