czwartek, 22 kwietnia 2021 17:20

W krakowskim ZOO pojawiły się.. laguniątka. W dodatku wyrosły

Autor Mirosław Haładyj
W krakowskim ZOO pojawiły się.. laguniątka. W dodatku wyrosły

O tym, że świeżutkie laguniątka pojawiły się w krakowskim zoo, pracownicy poinformowali za pośrednictwem Facebooka.

Krakowskie zoo zaprasza na spacer z laguniątkami, które wyrosły i.. dodawane są do każdej kawy. Jak informują pracownicy, laguny występują również samodzielnie.

– Śpieszymy Was poinformować, że laguniątka w ZOO wyrosły i dodawane są do każdej kawy w naszym barze przy ZOO. Występują tam także samodzielnie. Słońce świeci, temperatura 13 stopni, czyli idealne warunki na spacer z lagunem po krakowskim ZOO. Czekamy na Was do 19.00

– czytamy na facebookowym fanpage'u krakowskiego zoo.

Spacer z lagunem możliwy jest w godzinach otwarcia ogrodu zoologicznego, czyli codziennie od 9:00 do 19:00 (również w weekendy i święta). Pracownicy zapraszają także w zbliżający się długi weekend majowy.

– Uwaga, uwaga!!! Informujemy, że ZOO jest otwarte codziennie!!!! Zapraszamy także w weekendy i święta, w godz. 9-19. Oczywiście czekamy na Was również w Wielką Majówkę!!! Na wybiegi wracają ciepłolubne zwierzęta, zobaczycie: słonie, małpy, żyrafy, antylopy, zebry i wiele innych. Otwarty jest już plac zabaw i gastronomia. Każdego dnia robi się coraz piękniej. Zapraszamy też do Mini-ZOO!

– czytamy na facebookowym profilu ogrodu zoologicznego.

Śpieszymy Was poinformować, że laguniątka w ZOO wyrosły i dodawane są do każdej kawy w naszym barze przy ZOO ☕️🥐....

Opublikowany przez ZOO Kraków Wtorek, 20 kwietnia 2021

Inf.: Facebook/ Zoo Kraków

Kraków

Kraków - najnowsze informacje