wtorek, 2 lutego 2021 09:32

W Łukanowicach powstał bałwan gigant!

Autor Aleksandra Tokarz
W Łukanowicach powstał bałwan gigant!

W sobotę, 30 stycznia w Łukanowicach odbyło się lepienie bałwana giganta. Organizatorem tego przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Łukanowice „Aktywni Razem”.

Po krótkiej odwilży za oknami znów pojawiły się spore ilości śniegu. O ile dla drogowców i samorządów jest to prawdziwe utrapienie, o tyle dla mieszkańców jest to okazja do dobrej zabawy i oderwania się od pandemicznej i przygnębiającej rzeczywistości. Zarówno dzieci jak i dorośli dają upust swojej pasji lepienia śniegowych bałwanów, mając przy tym sporo radości.

W sobotę, 30 stycznia wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wspólnej zabawie przy lepieniu bałwana giganta w Łukanowicach zaprosiło Stowarzyszenie Łukanowice „Aktywni Razem”.

Tarnowscy przedsiębiorcy na skraju bankructwa. Niezbędne są rozmowy przy „okrągłym stole”?
Przedsiębiorcy zamkniętych dotąd branż mieli nadzieję, że wraz z początkiem lutego będą mogli otworzyć swoje obiekty. Tak się jednak nie stało. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez ministra zdrowia, gastronomia, hotelarstwo i stoki narciarskie to miejsca, które nadal pozostaną zamknięte. W Tarn…

Pomimo padającego deszczu i mroźnego wiatru, frekwencja dopisała i wszyscy uczestnicy dzielnie lepili bałwana. Ostatecznie przemoknięci, ale szczęśliwi z zabawy w śniegu zakończyliśmy dzień wspólnie grzejąc się przy ognisku i smażąc kiełbaski – mówią organizatorzy akcji.

inf./fot. Gmina Wojnicz

Tarnów - najnowsze informacje