środa, 16 sierpnia 2023 11:43

W Muszyńskich Ogrodach przyszła na świat mała alpaka. Dostała wyjątkowe imię

Autor Patryk Trzaska
W Muszyńskich Ogrodach przyszła na świat mała alpaka. Dostała wyjątkowe imię

Wielka Radość w Muszyńskich Ogrodach! Alpakowa rodzina powiększyła się o nowego członka. Urocza mała alpaka, przyszła na świat w otoczeniu pięknej natury.

Taki moment nie zdarza się często. Alpakowa rodzina z Muszyńskich Ogrodów powiększyła się o dodatkowego członka. Urocza mała alpaka, przyszła na świat w otoczeniu pięknej natury i  troskliwej opieki naszych doświadczonych hodowców. Jej delikatność, wdzięk i ciekawość już teraz zachwycają wszystkich odwiedzających.

"Zapraszamy Was serdecznie, byście wspólnie z nami świętowali  narodziny tego małego cudu natury. W Muszyńskich Ogrodach możecie  spodziewać się niezapomnianych chwil pełnych radości, uśmiechu i  niezwykłych emocji. Przybywajcie z rodziną i przyjaciółmi, aby podzielić  się tą wspaniałą chwilą i poznać naszą nową, puchatą gwiazdę – Gaję." – napisali pracownicy Ogrodów.

Imię małej alpace zostało nadane po dziewczynce, która zauważyła przyjście na świat nowej członkini rodziny.

Przypomnijmy, Muszyna słynie z pięknych ogrodów. Jest tu ogród biblijny i sensoryczny oraz ogrody tematyczne. Ich oferta jest ciągle wzbogacana. W położonych na Zapopradziu (os. w Muszynie) ogrodach jest zakątek magiczny, bajkowy czy miłości. Największą popularnością wśród najmłodszych cieszą się żywe ogrody, które ciągle wzbogacają się o nowych mieszkańców. Jest tam kilka gatunków kaczek, łabędzie, bażanty, pawie i papugi, a nawet kukabury chichotliwe i daniele. Od niedawna mieszkają tam i rozmnażają się alpaki.

fot. Urząd Miasta  i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka