piątek, 31 maja 2019 15:39

Wesoła zabawa dla całej rodziny czyli Dzień Dziecka w Limanowej

Autor Marzena Gitler
Wesoła zabawa dla całej rodziny czyli Dzień Dziecka w Limanowej

Burmistrz Miasta Limanowa oraz Limanowski Dom Kultury zapraszają wszystkie dzieci do wspólnej zabawy podczas Dnia Dziecka, który odbędzie się 2 czerwca (niedziela) na placu przy Limanowskim Domu Kultury (ul. B. Czecha 4). Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, które rozpoczną się od godziny 13:00.

Na limanowskiej scenie wystąpią laureaci Dziecięcej Triady Artystycznej 2019, którzy swoimi prezentacjami nie tylko przedstawią swoje talenty, ale również złożą życzenia swoim rodzicom, którzy swoje święta obchodzą w maju i czerwcu.
Rok rocznie w Dziecięcej Triadzie Artystycznej bierze udział ponad 500 dzieci z placówek oświatowych na terenie miasta Limanowa. Również w tym roku mimo braku sali widowiskowej co jest spowodowane przebudową Limanowskiego Domu Kultury, liczba uczestników utrzymała się na niemal tym samym poziomie. Jury poszczególnych etapów zwróciło uwagę na rosnący z roku na rok poziom konkursu, co podnosi jego prestiż. Dzięki pracy nauczycieli i wychowawców dzieci i młodzież z limanowskich szkół, będą miały okazje w niedzielę – 2 czerwca – zaprezentować swoje umiejętności z recytacji, śpiewu i tańca.W trakcie koncertu zostaną również ogłoszone zwycięskie placówki oświatowe w tegorocznej Triadzie, które dzięki talentom swoich młodych podopiecznych zdobędą nagrody finansowe w wysokości 1 500 zł, ufundowane przez Burmistrza Miasta Limanowa.

Limanowa - najnowsze informacje