wtorek, 22 grudnia 2020 14:01

Władysław Kosiniak - Kamysz -sprawozdanie 2020

Autor Artykuł sponsorowany
Władysław Kosiniak - Kamysz -sprawozdanie 2020

Szanowni Państwo

za nami wyjątkowy, trudny dla nas wszystkich rok. Pandemia koronawirusa zdominowała nasze życie na każdym kroku. Towarzyszy nam strach o życie oraz zdrowie nasze i naszych najbliższych. Niepewność jutra, obawa przed chorobą, której wciąż do końca nie znamy. Ten rok samotności i izolacji, zmienił sposób w jaki pracujemy i sposób w jaki spędzamy wolny czas.

Jako lekarz, poseł ziemi tarnowskiej w tym wyjątkowym czasie uważam, że najważniejsza jest walka o życie i zdrowie Polaków. Przesyłam na Wasze ręce sprawozdanie z działalności poselskiej za miniony rok. W swojej pracy parlamentarnej koncentrowałem się na wspieraniu systemu ochrony zdrowia. Zaproponowałem między innymi "Premię dla bohatera", czyli 1500 złotych dla każdego, kto na pierwszej linii walczy z epidemią. Niezwykle ważna jest także dla mnie sytuacja polskich przedsiębiorców, którzy w mijającym roku zanotowali straty na niespotykaną skalę, a działalność wielu branż, w tym turystycznej - tak bliskiej naszemu regionowi była praktycznie niemożliwa. Wielokrotnie postulowałem wprowadzenie dobrowolnego ZUS-u oraz najszerszej pomocy dla zamkniętych branż.

Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok - 2021 życzę Państwu, przede wszystkim zdrowia. Życzę także, byśmy jak najszybciej mogli powrócić do utęsknionej przez nas normalności. Do spotkań w gronie przyjaciół, wyjazdów w piękne góry czy nad polskie morze. Życzę radości życia i spokojnych dni.

WŁADYSŁAW KOSINIAK - KAMYSZ

Polityka

Polityka - najnowsze informacje