poniedziałek, 21 września 2020 10:42

Wybrał się na ryby i znalazł zwłoki. Co wydarzyło się w Bartkowej-Posadowej?

Autor Aleksandra Tokarz
Wybrał się na ryby i znalazł zwłoki. Co wydarzyło się w Bartkowej-Posadowej?

Wczoraj rano, w Bartkowej-Posadowej w gminie Gródek nad Dunajcem doszło do dramatycznego zdarzenia. Mężczyzna, który wybrał się na Jezioro Rożnowskie na ryby, znalazł zwłoki.

Wędkarz, który pojawił się na Jeziorze Rożnowskim przed godziną ósmą, zauważył ciało mężczyzny. Natychmiast powiadomił o tym fakcie służby ratunkowe. Na miejscu pojawiły się zastępy straży pożarnej z Gródka nad Dunajcem i Nowego Sącza, policja oraz pogotowie ratunkowe.

Zwłoki mężczyzny znajdowały się około 2-3 metrów od brzegu. Zmarły to 56-letni mężczyzna. Na razie nie wiadomo co było przyczyną jego śmierci. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich.

Na miejscu pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wspólnie z prokuratorem. W najbliższych dniach zostanie prawdopodobnie przeprowadzona sekcja zwłok mężczyzny.

Do podobnie dramatycznego odkrycia doszło także w piątek, w lesie w Bukowcu. Tam natrafiono na zwłoki mężczyzny, który wybrał się na grzyby. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia są wyjaśniane.

Dramatyczne odkrycie w Bukowcu. W lesie znaleziono zwłoki mężczyzny
W piątek, 18 września, w lesie w Bukowcu w gminie Korzenna doszło do dramatycznego odkrycia. Znaleziono zwłoki mężczyzny, który wybrał się tam na grzyby. 18 września br. przed godziną 16 sądeccy policjanci zostali poinformowani, że w masywie leśnym w miejscowości Bukowiec zostało ujawnione ciało 67…

fot. ilustracyjne KMP Nowy Sącz

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje