wtorek, 1 grudnia 2020 09:29

Za wejście do galerii handlowej będzie trzeba zapłacić? Nowy pomysł posła PiS

Autor Wiktoria Mitura
Za wejście do galerii handlowej będzie trzeba zapłacić? Nowy pomysł posła PiS

Jak ograniczyć ilość osób w galerii handlowej? Trzeba wprowadzić opłatę za wejście w wysokości 100 zł. Taki pomysł przedstawił  Bartosz Kownacki z PIS.

W sobotę otworzone zostały sklepy w galeriach handlowych. Czy to dobry pomysł? Według posła Bartosza Kownackiego bardzo zły. Poseł w mediach społecznościowych wyraził swój sprzeciw wobec tej zmiany.

To jeszcze nie wszystko. Poza wyrażeniem swojej opinii na temat otwarcia sklepów galeriach handlowych, poseł zaproponował wprowadzenie opłaty za wejście na teren galerii. Kownacki uważa, że to przyczyniłoby się do zmniejszenia ilości osób przebywając w galeriach.

Co na to internauci? Oczywiście są oburzeni. Poniżej przedstawiamy przykładowe komentarze pod postem Kownackiego.

"Panie Bartku, za dużo się Pan chyba naćpał? To po cholerę te galerie otwieraliście? Trzeba było zostawić zamknięte, jak szkoły. Wszystko zamknijcie, ze sto nowych podatków nałóżcie jeszcze. A może kogoś nie stać na te 100zł? A do galerii poszedł poszukać tanich prezentów"?

"Przy mnie starsza pani robiła zakupy i pytała sprzedawcę, czy jest coś za 15 zł, bo chce kupić prezent dla wnuczka. Czy uważasz, że stać ją na 100 zł kaucji?  Wykluczaliście, wykluczacie, będziecie wykluczać"!

"Oesu... Lepiej może skasować takiego tłita z takim niezbyt dobrym pomysłem".

Polska

Polska - najnowsze informacje