piątek, 5 marca 2021 12:05

Zakażenie koronawirusem potwierdzone u pracowników Urzędu Gminy Zielonki

Autor Aleksandra Tokarz
Zakażenie koronawirusem potwierdzone u pracowników Urzędu Gminy Zielonki

Częściowo wyłączono bezpośrednią obsługę mieszkańców w Urzędzie Gminy Zielonki. Wszystko za sprawą potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem u pracowników placówki.

- Od 1 marca do odwołania nie ma możliwości bezpośredniej obsługi mieszkańców w USC, ewidencji ludności (dowody osobiste, meldunki); a wizyty umówione w tych referatach zostaną przełożone na późniejszy termin. W przypadku konieczności rejestracji zgonów prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Wyłączenie obsługi bezpośredniej dotyczy też składania wniosków w sprawie działalności gospodarczej, potwierdzania profili zaufanych oraz Dziennika Podawczego i kasy – poinformowano na stronie Urzędu Gminy.

Wizyty w pozostałych referatach możliwe będą tylko po wcześniejszym umówieniu.

- W związku z powyższym z urzędem prosimy kontaktować się telefonicznie pod nr tel. 12 2850850 lub za pomocą maila: ug@zielonki.pl oraz poprzez platformę e-puap - napisano.

Zielonki. Szybka reakcja policjantów pomogła uratować życie 76-latka
Policjanci z Komisariatu Policji w Zielonkach pomogli w uratowaniu życia 76-latka, który podczas jazdy samochodem dostał udaru. Mundurowi natychmiast przystąpili do akcji reanimacyjnej, która zakończyła się sukcesem.

W celu bieżącej obsługi klientów przy wejściu do budynku Urzędu Gminy od strony parkingu umieszczona zostaje Skrzynka Podawcza, w której można pozostawić wnioski, podania, dokumenty w formie papierowej.

- W przypadku potrzeby uzyskania potwierdzenia złożenia wniosku, podania, dokumentu prosimy o zamieszczenie w jego treści informacji: "proszę o przesłanie potwierdzenia" i podanie adresu e-mail lub nr fax wnioskodawcy - informuje samorząd.

fot. UG Zielonki

Powiat krakowski

Powiat krakowski - najnowsze informacje