piątek, 12 marca 2021 07:48

Zakłady sportowe - jak rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem przez internet?

Autor Artykuł sponsorowany
Zakłady sportowe - jak rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem przez internet?

Wiele osób zwykle zaczyna swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi z powodu nudy, zakładu ze znajomymi, bądź chęci zarobienia dodatkowego grosza. Jak więc rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem zakładów przez internet? O tym dowiesz się już za chwilę!

U kogo możesz grać?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak skutecznie grać u bukmachera, musisz wiedzieć, że w naszym kraju możesz jedynie skorzystać z usług licencjonowanego podmiotu posiadającego licencję Ministerstwa Finansów. Niestety dla polskich graczy gra u legalnego bukmachera jest jedyną opcją, gdyż w 2017 roku zmieniło się prawo. W efekcie sytuacja na polskim rynku bardzo się zmieniła – a szara strefa została zlikwidowana. Jeśli jednak nie masz ochoty bawić się w sprawdzanie, czy dany bukmacher jest legalny – sprawdź stopkę na jego stronie – powinna znajdować się tam informacja, oraz numer jego licencji wydany przez ministerstwo finansów RP.

Zastanów się, dlaczego obstawiasz

Dla niektórych jest to forma rozrywki - w końcu może być źródłem adrenaliny i ekscytacji, zwłaszcza, kiedy obstawiasz sukces swojej ulubionej drużyny. Wielu graczy rzadko stawia zakłady bukmacherskie, głównie dlatego, że nie chcą tracić kasy. Ten rodzaj rozgrywki jest logiczny, ale oczywiście chcesz sam postawić, mając nadzieję, że możesz dużo wygrać. W końcu każdy gracz może marzyć o byciu w takiej sytuacji. Czy jest sposób na to, aby najlepiej od razu wygrać dużo pieniędzy? Czy w ogóle można nauczyć się grać w zakłady sportowe i wygrywać? Czytaj dalej, a się dowiesz...

Jak zacząć grać?

W internecie istnieje wiele poradników bukmacherskich na ten temat, które powinny ułatwić ci obstawianie zakładów sportowych. Są szczególnie wygodne, gdy dopiero zaczynasz grać i nie wiesz, od czego zacząć. Jednak nadal nie należy zapominać, że tego typu artykuły to tylko zbiór sugestii, które niekoniecznie są przydatne, ponieważ teoria bez praktyki nie jest warta wiele.

Aby zacząć grać, najpierw wybierz sport, który naprawdę lubisz i upewnij się, że rozumiesz zasady, które w nim panują. Im więcej wiesz, tym większe prawdopodobieństwo, że postawisz poprawnie. Wymaga to niestety inwestycji czasu, takich jak oglądanie meczów i zainteresowanie wydarzeniami i czynnikami, które mają wpływ na graczy. Czy zawodnik Twojej ulubionej drużyny odniósł kontuzję? Oczywiście może to wpłynąć na wynik następnej gry. Dlatego też jeśli chcesz wiedzieć, jak wygrywać w zakładach sportowych, najlepiej poznaj sport i dziedzinę, na którą chcesz postawić.

Oprócz dobrej wiedzy fachowej istnieje kilka innych metod, z których możesz skorzystać. Ważne jest, aby zrozumieć rynek zakładów, zapoznać się z kursami i kwotowaniami firmy oraz zrozumieć rodzaje zakładów.

Nie emocjonuj się tak bardzo

Aby jakikolwiek plan był dobry, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest kontrolowanie swojego nastroju. W rzeczywistości gry losowe uzupełniają entuzjazm ludzi dla sportu, a wielu graczy czasami obstawia zakłady na ważne wydarzenia sportowe lub gdy ich ulubiona drużyna lub sportowiec bierze udział w zawodach. W takim przypadku, niezależnie od statystyk i prognoz, miej na uwadze swój zakład. Chcemy, aby nasza ulubiona osoba wygrała i skupimy się bardziej na samej grze niż na zakładzie. W większości przypadków gracze sezonowi nie są zainteresowani tym, jak grać przeciwko bukowi, ale są zainteresowani tylko wynikiem gry. Emocje przeważają, a zakład, który może zostać przegrany, nie będzie tak bolesny, jak przegrana meczu dla Twojego ulubionego sportowca. To nie jest dobry sposób na zakłady sportowe.

Dlatego zalecamy ograniczenie emocji. Jeśli masz plan, powinieneś go przestrzegać bez względu na to, co myślisz. Niestety, ale zakłady bukmacherskie w Polsce wymagają mocnego skupienia. Nieprawidłowe podejmowanie decyzji jest najczęstszą przyczyną niesprawdzonych kuponów. Zakłady internetowe nie mogą być impulsywne, w przeciwnym razie będziesz tylko przegrywać.

Graj rozsądnie

Wielu graczy uważa, że kiedy przegrają, powinni ponownie postawić zakład, aby wygrać. Nie ma nic bardziej mylnego niż to. Wyobraź sobie sytuację, w której ostrożnie stawiasz niewielką kwotę, bierzesz udział za każdym razem i wygrywasz kilka razy pod rząd. Zaczynasz zapominać, że przegrana nadal może ci się trafić. Dlatego bądź ostrożny ze swoimi wygranymi. Oczywiście każdy gracz, który inwestuje pieniądze, chce choć trochę wygrać. Jednak gdy wygrasz, zrób sobie przerwę. To jeden ze złotych sposobów obstawiania zakładów sportowych.

Niektórzy gracze są zniechęceni, ponieważ przegapili zakład, ponieważ uważają, że zakłady sportowe są dla nich nieodpowiednie i poddają się. Jest jeszcze jedna grupa graczy, którzy są już uzależnieni i chcą po prostu dalej obstawiać, ponieważ przegrywają. Obstawiają coraz więcej zakładów, niekoniecznie świadomych, bo najważniejszym czynnikiem są emocje. To nie jest dobry sposób na wygrywanie pieniędzy u bukmachera. Szybko przegrasz, ponieważ nie będziesz rozważał potencjalnych faworytów. Dlatego zdrowy rozsądek i odpowiedzialność oraz umiejętność zachowania spokoju są sekretami zwiększania szans na wygraną.

Sport

Sport - najnowsze informacje