piątek, 23 czerwca 2023 16:07

Myślenice. Strefa Kibica Igrzysk Europejskich otwarta od 25 do 27 czerwca

Autor Norbert Kwiatkowski
Myślenice. Strefa Kibica Igrzysk Europejskich otwarta od 25 do 27 czerwca

Muaythai, czyli tajski boks, debiutuje na Igrzyskach Europejskich. Zawody w tych sztukach walki odbędą się w hali Sport Myślenice w dniach 25-27 czerwca 2023 - Gmina Myślenice we współpracy z Ambasadą Królestwa Tajlandii oraz International Federation of Muaythai Associations organizuje Strefę Kibica z dodatkowymi atrakcjami w pobliżu areny zawodów.

W Strefie Kibica będą telewizory z transmisją z zawodów z innych aren Igrzysk Europejskich, dmuchańce dla dzieci, strefę gastronomiczną i lody od Mr. Piaggio, a także występy grup z Tajlandii i z polskich klubów Muaythai. Jednocześnie w hali widowiskowo-sportowej na Zarabiu odbywać się będą zawody w Muaythai. Wstęp zarówno do strefy kibica jak również na zawody jest całkowicie bezpłatny.

Strefa Kibica w niedzielę 25 czerwca będzie czynna od godziny 13:00 do 19:00, w poniedziałek 26 czerwca od 14:00 do 18:00, natomiast we wtorek 27 czerwca od 14:00 do 20:00. Każdego dnia przez pierwszą godzinę odbywać się będą pokazy kultury Królestwa Tajlandii, a także Muaythai jako tańca, codziennych ćwiczeń i sztuki walki.

Do strefy kibica zaprasza burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka.

Info: Miasto i Gmina Myślenice

Igrzyska Europejskie - najnowsze informacje

Rozrywka