poniedziałek, 19 października 2020 09:17

Złote obrączki - biżuteria i symbol w jednym

Autor Artykuł sponsorowany
Złote obrączki - biżuteria i symbol w jednym

Złote obrączki są biżuterią nieodłącznie kojarzącą nam się ze ślubem. Nic dziwnego, od lat to właśnie obrączki są symbolem miłości, nierozerwalności i wierności. Obrączki zakładają sobie nowożeńcy, ślubując sobie miłość i wierność do grobowej deski. Jakie obrączki są najpopularniejsze i na jakie warto zwrócić uwagę?

Obrączki w wersji tradycyjnej

Najpopularniejsze są wciąż tradycyjne, złote obrączki bez żadnych dodatkowych ozdób. Są gładkie, błyszczące i najpełniej oddają charakter ślubnego dnia. Obrączki z żółtego złota są wciąż najchętniej wybierane, nic zresztą dziwnego- na każdym palcu wyglądają zjawiskowo. Różnią się między sobą kształtem- najbardziej standardowe są te okrągłe, nieco nowszą wersją są obrączki kwadratowe, przypominające nieco sygnety. Wiele osób stawia jednak na tradycję, wybierając półokrągłe, gładkie obrączki bez dodatkowych ozdób. Ma to swój plus, takie obrączki będą bowiem zawsze modne i ponadczasowe, nigdy nie przestaną być popularne. Poza tym, zachowają swój pierwotny blask na długie lata, mają nam przecież służyć do śmierci.Złoto białe, czy różowe?


Alternatywą dla żółtego złota jest złoto białe, wyglądem przypominające nieco srebro. W tej wersji również powstają ślubne obrączki często dodatkowo zdobione diamentami, brylantami czy fakturą. Obecnie popularność zyskuje różowe złoto, spektakularnie prezentujące się w połączeniu z brylantami czy wypukłą fakturą. Takie obrączki to nowe podejście do ślubnej biżuterii, idealne dla osób, które lubią wychodzić poza utarte schematy. Jeżeli dość masz już szablonowego podejścia do TEGO DNIA i koniecznie chcesz, by wyglądał on zjawiskowo i inaczej niż wszystkie, postaw na oryginalność. Białe złoto jest produktem ekskluzywnym, kojarzącym się z luksusem i bogactwem. Obrączki z tego materiału będą stanowiły niesamowitą ozdobę i pamiątkę na całe życie.

Obrączki dla wymagających

Najbardziej wymagający i poszukujący innowacji klienci mogą zastanowić się nad obrączkami dwukolorowymi, powstałymi z połączenia złota żółtego i białego. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by idealne obrączki zdobione były szlachetnymi kamieniami. taka biżuteria będzie inna niż wszystkie. Będzie przypominać o miłości i tym pięknym dniu ślubu, rzucając się w oczy, przyciągając wzrok. Wewnątrz obrączki możliwe jest wykonanie pamiątkowego graweru z dowolnym tekstem. Najczęściej jest to imię wybranki, wybranka i data ślubu. Taka pamiątka każdego dnia będzie przypominała o sile miłości, jej niezniszczalności i wieczności. Odwiedź sklep Bizoe i zamów obrączki już dziś.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje