poniedziałek, 21 października 2024 06:17, aktualizacja 20 godzin temu

Zrobiła to kolejny raz! Anna Żółtak z Krakowa nie miała sobie równych

Autor Mirosław Haładyj

W sobotę (19 października) we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski Strażaków Sky Tower Run 2024 w biegu po schodach. W kategorii Open kobiet w ubraniu specjalnym MP Strażaków 1. miejsce zajęła Anna Żółtak z KM PSP w Krakowie.

W sobotnich Mistrzostwach Polski Strażaków Sky Tower Run 2024 w biegu po schodach w mundurze bojowym zwyciężyła st. strażak Anna Żółtak z JRG-1 w Krakowie.

Uczestnicy do pokonania mieli 1142 schody na 49. piętro wieżowca (na wysokości 212m.). Anna Żółtak pokonała je w 11 min i 54 s., co dało jej pierwsze miejsce. O sukcesie strażaczki poinformowali w mediach społecznościowych dumni koledzy pani Anny.

-Trzeci rok z rzędu - szybciej! Trzeci rok z rzędu obroniony tytuł! 11 min i 54 s., 39 miejsce na 226 startujących strażaków open! Gratulujemy! - napisała Jednostka Ratunkowo-Gaśnicza nr 1 w Krakowie.

Inf. i foto: JRG-1 w Krakowie