czwartek, 29 lutego 2024 09:23

Apartamenty na Wzgórzach, czyli inwestycja w duchu slow-life

Autor Artykuł sponsorowany
Apartamenty na Wzgórzach, czyli inwestycja w duchu slow-life

Apartamenty na Wzgórzach w Zawadzie, nieopodal Myślenic, to nowe osiedle z prywatnym parkiem leśnym, położone na urokliwej, przestrzennej działce z jeziorkiem. Inwestycja J.W. Construction jest realizowana w duchu zrównoważonego budownictwa, a szereg zastosowanych w projekcie ekologicznych rozwiązań sprawia, że budynki są przyjazne nie tylko dla środowiska, ale i dla portfela mieszkańców.

Dobiegła końca budowa pierwszego etapu osiedla w podkrakowskiej Zawadzie. Inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie Myślenic, w okolicy Pogórza Wielickiego, zaledwie 18 km od Krakowa. Malowniczy krajobraz i doskonałe warunki klimatyczne sprawiają, że miejsce to cieszy się zainteresowaniem wśród osób szukających swojej spokojnej, zielonej oazy w pobliżu dużego miasta.

Natura na pierwszym planie

Najnowszy projekt J.W. Construction – jednego z najbardziej znanych deweloperów, z ponad 30-letnim doświadczeniem – został zrealizowany w duchu slow life. Inwestycja jest zlokalizowana w miejscowości Zawada, leżącej na pograniczu dwóch krain: Pogórza Wielickiego i Beskidu Makowskiego. Znajdujący się w pobliżu zbiornik retencyjny – Jezioro Dobczyckie sprzyja fanom aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Coraz więcej osób szuka wytchnienia i ucieczki od gwaru, korków i szybkiego życia w metropolii. A co lepiej działa niż zielone otoczenie, które pozwala nam zwolnić i cieszyć się pięknem otaczającej natury? Apartamenty na Wzgórzach to wyjątkowa enklawa umiejscowiona na malowniczym,  pagórkowatym terenie. Pod zabudowę przeznaczono mniej niż połowę z 30 hektarów powierzchni, na której znajduje się inwestycja. Oznacza to niskie nasycenie zabudowy i dostęp do licznych terenów zielonych, w tym prywatnego, blisko 8-hektarowego parku leśnego – komentuje  Małgorzata Ostrowska, dyrektorka Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction. – Inwestycję dzieli od Krakowa zaledwie 18 km. W kolejnych latach w okolicy pojawi się tu także połączenie kolejowe na trasie Kraków-Myślenice, co dodatkowo usprawni komunikację ze stolicą Małopolski – dodaje Małgorzata Ostrowska.

Kameralna zabudowa i liczne udogodnienia

Pierwszy etap kameralnego, efektywnego energetycznie osiedla w Zawadzie to 9 trzypiętrowych budynków, w których znajdują się 162 mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe. Na terenie inwestycji zaplanowano miejsca parkingowe zewnętrzne, kort tenisowy, teren rekreacyjny z grilowiskiem oraz ścieżki spacerowo-biegowe Nie zabraknie też miejsca na lokale handlowo-usługowe, dzięki czemu mieszkańcy docelowo będą mieli dostęp do niezbędnych w codziennym życiu udogodnień w zależności od potrzeb, np. sklepu osiedlowego czy przedszkola.

Apartamenty na Wzgórzach z pewnością przypadną do gustu osobom, które pragną zamieszkać w spokojnej i wyjątkowej lokalizacji, a także inwestorom szukającym bezpiecznej przystani dla swojego kapitału. Zwłaszcza, że dzięki zastosowanym rozwiązaniom budowlanym istotnym wyróżnikiem są tu bardzo niskie koszty utrzymania nieruchomości – wyjaśnia  Małgorzata Ostrowska z J.W. Construction. – Pierwszy etap inwestycji dobiegł już końca, część mieszkań jest wykończona pod klucz, co oznacza że potencjalni, nowi lokatorzy mogą zamieszkać w nich praktycznie od zaraz – dodaje Małgorzata Ostrowska.

Ekorozwiązania kluczem do niższych rachunków

Apartamenty na Wzgórzach to zielona i efektywna energetycznie inwestycja budowana z drewnianych prefabrykatów powstających w fabryce J.W. Construction w Tłuszczu. Inwestycję wyróżnia też zastosowana podczas budowy nowoczesna technologia szkieletowa, a dodatkowo, dzięki wykorzystaniu naturalnych materiałów we wnętrzach panuje korzystny mikroklimat bez smogu, bakterii i wirusów - to idealne środowisko np. dla alergików.

Niewątpliwym atutem tego projektu jest szereg wdrożonych eko rozwiązań, które zapewnią mieszkańcom niższe rachunki za ogrzewanie, ciepłą wodę i oświetlenie. Pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, panele fotowoltaiczne oraz technologia budowy osiedla sprawiają, że mieszkania będą niskoczynszowe.

- Inwestorzy zwracają coraz większą uwagę na rosnące koszty utrzymania nieruchomości. Dzięki wdrażaniu efektywnych energetycznie rozwiązań wychodzimy naprzeciw temu problemowi. Tworzymy zielona osiedla, w których mieszkańcy mogą cieszyć się niskimi rachunkami. Przykładowo - nasi klienci z podwarszawskiego osiedla domów Villa Campina płacą za utrzymanie domu o powierzchni 137 m2 niespełna 100 zł miesięcznie - podsumowuje Małgorzata Ostrowska.

Więcej informacji na temat inwestycji Apartamenty na Wzgórzach można znaleźć na stronie: https://jwc.pl/inwestycja/na-wzgorzach.
J.W. Construction to jeden z największych  i najbardziej znanych polskich deweloperów mieszkaniowych z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Firma może pochwalić się liczbą ponad 34 tysięcy sprzedanych mieszkań oraz ponad 600 domów w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdyni, Krakowie, Poznaniu i Szczecinie, a także poza krajem. W portfolio JWC znajdują się także nieruchomości aparthotelowo-komercyjne, jak Wola Invest czy Jerozolimskie Invest w Warszawie oraz obiekty hotelowe: kompleks Czarny Potok Resort&Spa w Krynicy Zdroju, Hotel Dana w Szczecinie czy sieć Hoteli 500 nad Zegrzem, w Tarnowie Podgórnym oraz w Strykowie. J.W. Construction ma także w swojej grupie kapitałowej własną spółkę wykonawczą oraz fabrykę w Tłuszczu. Więcej informacji na temat firmy oraz aktualnie realizowanych inwestycji można znaleźć na stronie www.jwc.pl.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje

Rozrywka