sobota, 18 września 2021 00:06

Bądź Cool w Zakopanem!

Autor Edyta Sowa
Bądź Cool w Zakopanem!

To 11. edycja programu COOL-turalny Człowiek 2021/2022 ma na celu zapoznanie dzieci i młodzieży, a także mieszkańców z ofertą kulturalną proponowaną przez instytucje i stowarzyszenia działające w Zakopanem. Pozwala również wychować kolejne pokolenie odbiorców kultury.

Ideą tego cyklicznego już programu trwającego od września do maja, jest przygotowanie wartościowego, świadomego odbiorcy, który będzie potrafił odnaleźć i skorzystać z oferty spędzania wolnego czasu w życiu dorosłym. Dzięki interesującym wydarzeniom wielu młodych ludzi bierze udział w  koncertach, wykładach, lekcjach muzealnych, wernisażach, seansach filmowych. W okresie pandemii, program był także kontynuowany, zaliczano uczestnictwo w wydarzeniach w sieci, na podstawie opisów i komentarzy Uczestników.

Po zakończonej 10. edycji  wszyscy, którzy ukończyli program otrzymali nagrody i upominki ufundowane przez Burmistrza Miasta Zakopane, były to: laptop, czytnik, Smartwatch, zestawy klocków LEGO oraz zestawy książek.

Do poprzedniego programu złożono 156 prawidłowo uzupełnionych kart. W poszczególnych grupach przedstawia się to następująco: gr. I – przedszkolaki: złożono 73 karty; gr. II – klasy0 – III SP: złożono 66 karty; gr. III – klasy IV – VI SP: złożono 8 kart; gr. IV – klasy VII – VIII SP: złożono 3 karty; gr. V – szkoły ponadpodstawowe: złożono 5 kart.

Teraz wystarczy zarejestrować się, czytywać newsletter, i zbierać znowu potwierdzenia udziału w poszczególnych wydarzeniach, a więcej na https://www.zakopane.pl/zawartosc/artykuly/kultura/coolturalny-czlowiek/

Program kultury mieszkańców Zakopanego/ foto. organizatora
11. edycja Programu COOL-turalny Człowiek/foto. organizatora

info. UM Zakopane, foto. Pixabay

Podhale

Podhale - najnowsze informacje