niedziela, 19 maja 2024 08:13

„Będą podejmowane decyzje, które dotyczą Polaków”. Beata Szydło apelowała w Myślenicach, by głosować w wyborach do PE

Autor Mirosław Haładyj
„Będą podejmowane decyzje, które dotyczą Polaków”. Beata Szydło apelowała w Myślenicach, by głosować w wyborach do PE

W sobotę (18 maja) wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości Beata Szydło odwiedziła Myślenice. To kolejny punkt na trasie posłanki starającej się o reelekcję do Parlamentu Europejskiego.

Już 9 czerwca Polacy wybiorą swoich przedstawicieli w Parlamencie Europejskim. W związku ze zbliżającym się głosowaniem Beata Szydło pojawiła się w sobotę (18 maja) na myślenickim rynku.

Podczas briefingu prasowego małopolskiej "Jedynce" Prawa i Sprawiedliwości towarzyszył inny kandydat partii do Parlamentu Europejskiego Arkadiusz Mularczyk.

-W Parlamencie Europejskim będziemy przede wszystkim zabiegali o to, żeby Unia Europejska się rozwijała, żeby była rzeczywiście wspólnotą, i żeby Europejczycy mieli poczucie tego, że jest to wspólnota, która im służy, a nie która jest przeciwko nim. To są te wyzwania, przed którymi stoimy w następnej kadencji Parlamentu Europejskiego

-powiedziała starająca się o reelekcję Szydło.

Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości zachęcała Polaków do wzięcia udziału w wyborach, podkreślając, że w najbliższym czasie podejmowane będą decyzje w sprawie codziennego życia Polaków.

-Będą podejmowane ważne decyzje, które dotyczą codziennego życia Polaków. Dlatego gorąco apeluje, że trzeba pójść do wyborów. Trzeba zrobić wszystko, żeby jak największa liczba osób poszła do głosowania 9 czerwca. Europa ma być dla Polaków, Europa ma być dla Europejczyków, Unia Europejska ma być właśnie dla nas wszystkich

-podkreśliła Beata Szydło.

Myślenice - najnowsze informacje

Rozrywka