poniedziałek, 17 maja 2021 08:38

Borys Budka w Małopolsce. Odwiedzi Dąbrowę Tarnowską i Wieliczkę

Autor Marzena Gitler
Borys Budka w Małopolsce. Odwiedzi Dąbrowę Tarnowską i Wieliczkę

Borys Budka, lider Platformy Obywatelskiej odwiedzi dziś Dąbrowę Tarnowską i Wieliczkę. "Jedziemy tam, gdzie PiS jest (jeszcze) silny, by pokazać Polakom dobrą alternatywę dla złej władzy" - zapowiada.

W poniedziałek, 17 maja lider Platformy Obywatelskiej Borys Budka odwiedzi Dąbrowę Tarnowską i Wieliczkę.

"Jutro wspólnie z parlamentarzystami @Platforma_org będę rozmawiał z samorządowcami i przedsiębiorcami Dąbrowy Tarnowskiej. To powiat, w którym KO otrzymała najgorszy wynik w kraju. Jedziemy tam, gdzie PiS jest (jeszcze) silny, by pokazać Polakom dobrą alternatywę dla złej władzy" - zapowiedział wczoraj wieczorem na Twitterze.

W programie wizyty o godz. 14.15 jest spotkanie parlamentarzystów PO z dziennikarzami na Rynku w Dąbrowie Tarnowskiej, a o 15.30 konferencja prasowa w Wieliczce na Placu Kościuszki obok fontanny.

W planach jest też przejście ulicą Powstania Warszawskiego do Słowackiego i zbieranie podpisów pod ustawą abonamentową. Taką informację przekazano mediom.

foto: Fb. Borys Budka

zobacz też:

Struktury ruchu Rafała Trzaskowskiego również w Małopolsce. Od czego chcą zacząć tworzyć program?
Kraków wiadomości. 16 maja w Krakowie obyło się spotkanie z młodymi ludźmi w ramach projektu Campus Polska Przyszłości Ruchu Wspólna Polska Rafała Trzaskowskiego.
Co się dzieje w małopolskiej Platformie? Miszalski: Może nie zawsze nas widać, ale prowadzona jest praca programowa
Wiadomości Kraków. O sytuacji w małopolskiej PO, rozłamie w partii i spadających sondażach partii kierowanej przez Borysa Budkę rozmawiamy z posłem Aleksandrem Miszalskim.
Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje