piątek, 29 października 2021 11:06

Brzesko: Biblioteka zaprasza w listopadzie. Co przygotowała?

Autor Mirosław Haładyj
Brzesko: Biblioteka zaprasza w listopadzie. Co przygotowała?

Wystawa prac Janusza Mytkowicza „Notes. No limit” oraz kurs komputerowy to listopadowe propozycje brzeskiej biblioteki.

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku zaprasza na kolejne inicjatywy i wydarzenia organizowane w listopadzie:

„Notes. No limit” – wystawa prac Janusza Mytkowicza

Ekspozycja dostępna dla zwiedzających w sali wystawienniczo-odczytowej od 10 listopada 2021 r. do 3 stycznia 2022 r. w godzinach pracy biblioteki. Wernisaż wystawy odbędzie się 10 listopada o godz. 16:00.

Opiekunka wystawy – Lucyna Grzesik, pracownik Dział Dorosłych biblioteki – tak mówi o ekspozycji: „Wystawa, którą obejrzymy jest przedłużeniem cyklu kilku poprzednich ekspozycji prac Twórcy. Ukaże w nowym świetle doświadczenia, wspomnienia, przemyślenia Artysty. Janusz Mytkowicz na pewno zaskoczy nas jeszcze raz. Serdecznie zapraszamy”.

Kurs komputerowy – poziom średni

Dział Multimedialny zaprasza do udziału w kursie komputerowym na poziomie średnim. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które posiadają już podstawowe umiejętności obsługi komputera i korzystania z Internetu. Spotkania rozpoczną się 16 listopada i będą realizowane dwa razy w tygodniu (10 zajęć po 1,5 h, wtorki 9:30-11:00 i czwartki 11:00-12:30).

W programie m.in.:

  • Komputer i Internet w życiu codziennym
  • Cyberbezpieczeństwo
  • Bankowość internetowa
  • Zakupy przez Internet
  • Komunikatory
  • E-usługi i e-urząd

Udział w kursie jest bezpłatny. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Informacje i zapisy: Dział Multimedialny, tel. (14) 66-312-02 lub (14) 68-64-550, w. 16.

Inf.: Biblioteka w Brzesku

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje