poniedziałek, 8 marca 2021 09:02

Budynek Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego doczeka się remontu

Autor Aleksandra Tokarz
Budynek Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego doczeka się remontu

W najbliższym czasie rozpoczną się prace przy remoncie dużego budynku garażowego znajdującego się na terenie Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego.

- Na ten rok zaplanowaliśmy remont kolejnego obiektu garażowego. Składa się on z kilku pomieszczeń, w których znajdują się między innymi stare instalacje oraz zdewastowane ściany i podłogi. Sporo do życzenia pozostawia również dach. Mam nadzieję, że poradzimy sobie również z tym remontem, tym bardziej, ze wykonujemy go ze środków własnych - mówi Bożena Hudzik, dyrektor Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego.

Remont budynku to koszt około 250 tysięcy złotych.

W planach jest również remont myjni, którego koszt to około 100 tysięcy złotych, a w najbliższych latach konieczna będzie wymiana ogrodzenia wokół całego terenu zajmowanego przez Pogotowie oraz wymiana nawierzchni placu manewrowego.

Nowy Sącz. Kłopotów z budową stadionu ciąg dalszy. Wykluczono kolejnego wykonawcę
Kolejne kłopoty związane z budową stadionu w Nowym Sączu. Krajowa Izba Odwoławcza wydała decyzję, zgodnie z którą kolejny wykonawca został wykluczony z przetargu. - Moje intencje są jasne, chcę wybudowania stadionu miejskiego i on na pewno powstanie – podkreśla prezydent Ludomir Handzel.

Jeden tego typu obiekt został już wyremontowany w ubiegłym roku. Prace to kontynuacja założeń Programu naprawczego wdrożonego w Pogotowiu w 2019 roku.

inf./fot. Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje