niedziela, 9 lutego 2020 13:14

Bukowno: Bieg o Puchar Burmistrza powraca! Zobacz jak będzie wyglądał medal

Autor Tomasz Stępień
Bukowno: Bieg o Puchar Burmistrza powraca! Zobacz jak będzie wyglądał medal

Ogólnopolski Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Bukowno wraca do kalendarza biegowego. 17. edycja imprezy, na którą przyjeżdżają miłośnicy biegów z całej Małopolski, a także ze Śląska  odbędzie się 21 czerwca.

Ubiegłoroczna edycja, w związku z realizowanym generalnym remontem obiektów sportowo-rekreacyjnych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bukownie została odwołana. Miasto nie mogło zapewnić uczestnikom biegu wymaganych regulaminem odpowiednich warunków sanitarno-socjalnych.

W listopadzie 2019 roku przebudowa obiektu hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bukownie dobiegła końca. Powstała nowa elewacja frontowa, przeprowadzono termoizolację ścian zewnętrznych, instalacji wewnętrznych i trybun hali. Jest też nowy parkiet. Tym samym hala – miejsce, gdzie odbywa się odprawa zawodników przed biegiem, a także dekoracji po biegu – jest gotowa na przyjęcie biegaczy.

Projekt medalu XVII Ogólnopolskiego Biegu o Puchar Burmistrza Miasta Bukowno, który wykonała Agencja Reklamy VILCORE Bukowno wygląda tak:

Olkusz

Olkusz - najnowsze informacje